reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mijenka -dokładnie tak!!! :-D wolno (i szybko) Ci mieć himery :-D pozwalam Ci :-D
Mag -no to super historia :-D tylko nie wiem kto bardziej szargał dobrym imieniem :p chyba tatuś, niż pan policjant :-D
 
reklama
najbardziej to chyba szkoda tego psa:tak:
a ja mam dobry tekst:

Penis jest jak pies:
- plącze się miedzy nogami
- lubi jak się go głaszcze
- cieszy się razem z panem:-D
 
truskawcia ja caly czas o tobiemysle :*~~~~~~ ;-)
dziekuje za polubienie ;-) ale zjadlam czipsow paprykowych ze szok ;-) az rumience dostalam ;-)
 
Nala na opakowaniu jest napisane 0+ . Zresztą ta żyrafka to bardziej taka pozytywka niż zabawka więc
pioseneczki można małemu od początku włączać :tak:
Atan
nie ma szans :-D Za bardzo mi się podoba! Teraz słucham tych kołysanek jednej za drugą! :-p


Truskawciu jak to? Ja tęskniłam... :-(


Magdalena
dodajesz otuchy :-D ja tak bardzo bym chciała sama karmić, a jakoś przeraża mnie to e nawet kropeczki siary nie ma... ale skoro u ciebie jest nieźle to i ja mam szanse :tak:


Zafasolkuję
uważaj ty z tymi ciepłymi kąpielami... w ciąży można sobie nimi naważyć niezłego piwa...



A ja czuję się fizycznie lepiej choć dzisiaj psychicznie podupadłam bardzo... noż od rana siedzę i płaczę... powód? Bo mąż poświęca mi za mało uwagi.... :zawstydzona/y: dzisiaj mi tą zyrafkę przyniósł to na godzinę poprawił mi humor i teraz znowu buczałam w poduszkę... Poje*ane te hormony.... :confused2:
 
Atan -ojej, aż się zarumienilam :-* cieszę się, że myślisz o mnie troszkę ;-) udało mi się polubić-bo z komórki to robiłam :-) a co mialaś ochotę na pikantme? :-p
Fifcia -oj psieplasiam najmocniej :-* jej ile kobitek za mną tęskniło ;-) jej <glaszcze> nie denerwuj się na małża :-) chcociaż ja w ciąży nie jestem, a też umiem sie nieraz wkurzyć o nic :p
 
Ostatnia edycja:
Fifka tylko dzisiaj kąpiel zastosowałam, i trudno to nazwać kąpielą, bo wody miałam tylko tyle, że przykrywało te bolące miejsca, a brzuch miałam nad wodą i to owinięty ręcznikiem, żeby się nie moczył :-)
Mam pytanie kupowałyście, lub stosujecie monitory ruchu - oddechu?
 
a zebys wiedziala ze mialam ochote na paprykowe a teraz na banana wiec go bede jesc ;-) u was tez takie drogie banany 6zl kg ?
 
reklama
Zafasolkuję oczywiście nie popadajmy w paranoję... ja czasem robię sobie też kąpiele (no coś z życia trzeba mieć...) :-) ale żebu uważać zeby ta woda nie była gorąca no i długo nie siedzieć... ja akurat przewrażliwiona na te kąpiele jestem bo jedną ciąże po kąpieli poroniłam...





Skurcze znowu mam jak na złość... wziełam nospę i idę spać... Dobranoc ;*
 
Do góry