reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A tonie jest troche niezdrowe i niebezpieczne?slodkie zdjecie ale ja bym zawalu dostala :)



Kochane... Budze sie od srody codzienneie o 5 rano i potem juz nie spie tylko drzemie i budze sie co chwile. Potem w ciagu dnia ciagne brode po ziemi... Codziennie dokladnie ta sama godzina. Z lekka to przerazajace, tym bardziej, ze ja normalnie jestem spioch i moge do 11 codziennie jesli nikt mnie nie obudzi....
czy ktoras z was miala cos podobnego na poczatku?

Co do zdjęcia, kot bez przyczyny się nie przytula do człowieka. Poza tym zwierzęta czasem mają ten swój instynkt, przez który chronią dzieci.

A co do spania, Pok to caałkowicie normalne, a niedługo to będziesz z mdłościami się budzić :-D
 
reklama
Dziurko... dobrze ze cię baby opieprzyły bo mi nie wolno się denerwować... :no: ale też bym cię nieźle obstawiła!!! No jak można pisać takie rzeczy!!!! :angry::angry::angry: My tu takie stęsknione za tobą....


Ael ja też nie pozwoliłabym na coś takiego :no: Fajnie wygląda... ale zwierze to zwierzę... ja widziałam do czego koty, fretki czy psy są zdolne...




A ja wczoraj walczyłam ze skurczami... z tego wszystkiego wzięłam fenoterol... dzisiaj czuje się znowu źle... brzuch boli coraz bardziej... skurcze nie są mocne, ale ten ból dobija... dzisiaj pewnie znowu cały dzień przeleżę albo prześpię...
moze maly Kondrado pcha sie na swiat powoli co??:)

DZIEWCZYNY CZYTAŁA KTÓRAS Z WAS KSIAZKE CIEZARÓWKA PRZEZ 9 MIESIECY?? JA JA WLASNIE CZYTAM JEST SUPER:)
 
Karla niech lepiej jeszcze z tydzien poczeka... a właśnie na listę wpisz Magdalenę z Bartusiem i Iwaska z Igorkiem :tak: w końcu one już rozpakowane :-)

Magdalena Bartosz Kacper 08.01. Waga 3330gr, 53 cm i 9 pkt (N)
Iwasek Igor 12.01 waga 3980gr, 56cm i 10 pkt (CC)
 
Ostatnia edycja:
witam ;-) dzis koleda jestem jeszcze u rodzicow bede wieczorkiem w domku ;-) wtedy popisze ;-)
Ael dzieki za polubienie mojej siostry strony ;-)
milego dzionka;-)
fifka trzymaj sie z tymi skurczami :*&&&&&&
 
Karla niech lepiej jeszcze z tydzien poczeka... a właśnie na listę wpisz Magdalenę z Bartusiem i Iwaska z Igorkiem :tak: w końcu one już rozpakowane :-)

Magdalena Bartosz Kacper 08.01. Waga 3330gr, 53 cm i 9 pkt (N)
Iwasek Igor 12.01 waga 3980gr, 56cm i 10 pkt (CC)
juz wszystko dodałam:)
 
Cześć Kobitki
Przyszłam się przywitać. Odespałam przez ostatnie 2 noce i wróciłam do żywych. Zobaczymy co mi lekarz jutro powie, ale mam wrażanie, że dziecko jest za nisko. I pojawiła się u mnie kolejna dolegliwość, w postaci bólu bioder. W nocy budzi mnie taki ból, że ledwo się z boku na bok przewracam :-(

Sun ja miałam takie bóle kilka dni przed owu tak jeden dzień i później w dniu owu ponownie tylko silniejsze.

Dokładnie miałam to samo i pocieszę Cię, że to nie przejdzie już do końc ciąży :-) takie uroki :-)
Mi jeszcze doszły bóle kości ogonowej, a teraz to w ogóle cięzko spać, bo Amelcia jest duża i uwierają ją moje żebra.Także głowa do góry i tak ma być

A tonie jest troche niezdrowe i niebezpieczne?slodkie zdjecie ale ja bym zawalu dostala :)



Kochane... Budze sie od srody codzienneie o 5 rano i potem juz nie spie tylko drzemie i budze sie co chwile. Potem w ciagu dnia ciagne brode po ziemi... Codziennie dokladnie ta sama godzina. Z lekka to przerazajace, tym bardziej, ze ja normalnie jestem spioch i moge do 11 codziennie jesli nikt mnie nie obudzi....
czy ktoras z was miala cos podobnego na poczatku?

Ja tak samo miałam, 4 rano a ja jak z budziiem się budziłam, najgorsze było to, że musiałam jeszcze do pracy chodzić :angry: a około 7 jak musiałam wstawać to sen mnie dopadał. Teraz jest inaczej, nie śpię do 2 w nocy ale za to rano o 11 się budzę :-)

A co do tego zdjęcia to moim zdaniem jest spreparowane, ale cudne.
A pok mówiłam Ci już jak bardzo się cieszę z Twojej fasolki?
 
Dzień dobry :rofl2:

Jak tam wam niedziela mija.? Bo mi tak sobie..
Ktoś tu pisał o rosołku. Ale bym zjadła takiego dobrego. Może jutro sobie na obiadek zrobię ;-)
I znowu wam zazdroszczę dziewczyny tych bąbli malutkich. Tych w brzuszkach i tych już urodzonych.. :zawstydzona/y:
 
reklama
hej dziewczyny, ja czuje sie okropnie wpadłam tylko na chwilkę bo nawet nie mam siły na kompie pisać,

fifka: to trzymaj sie kobieto, a te skurcze to bardzo bolą ??

fasolka: a co u cibie z tym biodrem to cie w kosci boli czy mięsnie czy co??? i nie panikuj zbada ci powie ze wszywstko oki i nie ma co myslec ze bedzie cos nie tak - kobieto weź sie w garść jak na razie z toba i dzieckiem wszysto dobrze wiec mysl pozytywnie

karla: a co to za ksiazka prosze o dokładny tytuł i autora?

atan: czesc jak sie masz i twoja malutka ,wszystko dobrze?


donia: to bie tez czesc , jak samopoczucie przed porodem, jakies objawy ?

neciuszka: kobieto jestes jak sie czujesz, jak było w szpitalu ?
dziurka: witaj kochana cośłychać, jestes jeszcze ?
No i jak cos miałam komus napisac to zapomniałam

Wiecie co mam pytanie, czy miała któraś ruchy dziecka takie szybkie jakby sie telepało lub miało drgawki bo w szpitalu mnie zignorowano jak o to pytałam, apotem zapomniałam , bo ja mam takie ruchy od jakichś 2 tygodni moze dłużej, i nie wiem czy to cos znaczy czy nie ????? troche to mnie niepokoi a dopiero w srode bede u swojego gina na kontroli .

A dzisiaj kurde miałam mokre na gatkach jakbym sie zsiusiała ale wiem ze nie zrobiłam tego, a męczy mnie to kichanie i smarkanie i kaszel czy to jakies wody z wysiłku mogą tak sobie wyciekać ????? jutro ide do rodzinnego lekarza, bo chce zeby mnie osłuchała boje sie zeby jakichs powikłań nie było no i ta moja opeyszczka mam ja do dzis tzn juz 4 pryszcz na ustach mam jej dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry