reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magdalena a no była bo skurcze jakieś miałą i brzuch jej twardniał. Ale już jest ok,postanowiła że od teraz skupia się na nicnierobieniu :-D

a to ja też idę.

Dobrej nocy robaczki:****
 
Melduje, ze zyje, mam sie dobrze i bede w poniedzielk pewnie dopiero.

Buuuuzi! Mam nadzieje, ze u was jest ok!
 
Patrzcie na to zdjęcie
377536_249839071756543_103458476394604_600468_965497626_n.jpg
 
JA też zmykam się zdrzemnąć póki mąż będzie siedział przy laptopie... jestem spokojna, że jak młody zacznie płakać to przynajmniej on na pewno będzie słyszał :-p
ja padam z nóg po dzisiejszym dniu...
 
melduje sie ze zyje ;-)
jestem u rodzicow ;-) a teraz maz przybyl wiec ide dalej do rodzicow do kuchni bede pozniej ;-)
glowa nie boli rano pisalam jak weszlam ze nie boli po spaniu choc duzo nie spalam...

ael ale slodkie zdjecie z kotkiem czyzby iwaska??

dziekuje ze sie martwicie ale bylo trzeba smska napisac ;-)
buziaki:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
JA też zmykam się zdrzemnąć póki mąż będzie siedział przy laptopie... jestem spokojna, że jak młody zacznie płakać to przynajmniej on na pewno będzie słyszał :-p
ja padam z nóg po dzisiejszym dniu...

Madziu dobranoc :*
Pamiętaj jak coś dawaj znać jak coś będziesz chciała się dowiedzieć :-)


Żabolku!! Kochana jak się czujesz?
A to zdjęcie to nie Iwaskowe, na FB znalazłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry