reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a dobrze glowka nie boli ;-) czasem mnie boli brzuszek ale to tak na @ ale dzis nie bolal ;-) wiec spokoj ;-) teraz idziemy spac wiec dobranoc kochane dzieki ze sie martwilas o mnie :*
 
reklama
Witam z rana.
achh dziewczyny Was nadrobic to ładny wyczyn, chyba przeczytałam wszystko ale pewnie połowy juz nie pamietam co miałam napisac. no ale przede wszystkim gratulacje dla Magdaleny i Iwaska :-) cudowne maluchy
Pok szczesliwych 9 miesiecy :)
witam nowa staraczke Beate i zycze szybkiego zafasolkowania
Neciuszka ciesze się, ze juz wróciłas ze szpitala, rozumiem, ze wszystko ok?
Ael Wiktorek to jest coraz przystojniejszy :-pbedziesz Ty miała problem z jego adoratorkmi w przyszłosci:-p
 
Dobry:-)
Nalaa witaj,jak Ty się czujesz? Podczytywałam,podpatrywałam ale Ciebie nie widziałam. Co słychać?
Ael noo ten kot to taki sam jak i to dziecko:szok:
 
Witam dziewczynki w niedzielny poranek :-) U mnie rosołek się już gotuje... :-)

Beata1808 witam na forum.... życzę szybkiego zafasolkowania....

Ael to zdjęcie z kotem jest świetne....



Wczoraj i dziś miałam jakieś dziwne skurcze w dole brzucha... nigdy czegoś podobnego nie miałam... a jestem po @ (dzisiaj jest 10 dc.) Nie bolało mnie to jakoś bardzo, ale czułam lekki dyskomfort... Jak będę w lutym u ginekolożki to powiem jej o tym...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobitki
Przyszłam się przywitać. Odespałam przez ostatnie 2 noce i wróciłam do żywych. Zobaczymy co mi lekarz jutro powie, ale mam wrażanie, że dziecko jest za nisko. I pojawiła się u mnie kolejna dolegliwość, w postaci bólu bioder. W nocy budzi mnie taki ból, że ledwo się z boku na bok przewracam :-(

Sun ja miałam takie bóle kilka dni przed owu tak jeden dzień i później w dniu owu ponownie tylko silniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Dobry:-)
Nalaa witaj,jak Ty się czujesz? Podczytywałam,podpatrywałam ale Ciebie nie widziałam. Co słychać?
Ael noo ten kot to taki sam jak i to dziecko:szok:
Dziurko, miło, ze pytasz :-) ja czuje sie swietnie, nic mnie nie boli, mdlosci brak ale za to coraz wyrazniej czuje ruchy dziecka, szczegolnie gdy mam wolny dzien i leze sobie cały dzien w domu. wyniki laboratoryjne mam w normie, szyjka długa i prawidłow ukształtowana z tego co sie ostatnio dowiedziałam i zapewne za 2 tygodnie poznam plec:-)
A Ty nam musisz z tego Big Bena pełne relacje zdawac :-) ja generalnie kocham Londyn, wiec nawet Ci troche zazdroszcze:-) po maturze przez 4 miesiace mieszkałam w birmingham i bardzo dobrze wspominam ten okres, takze zycze Ci powodzenia i zebys sie szybko tam odnalazła:-)
 
Ostatnia edycja:
Patrzcie na to zdjęcie
377536_249839071756543_103458476394604_600468_965497626_n.jpg

A tonie jest troche niezdrowe i niebezpieczne?slodkie zdjecie ale ja bym zawalu dostala :)



Kochane... Budze sie od srody codzienneie o 5 rano i potem juz nie spie tylko drzemie i budze sie co chwile. Potem w ciagu dnia ciagne brode po ziemi... Codziennie dokladnie ta sama godzina. Z lekka to przerazajace, tym bardziej, ze ja normalnie jestem spioch i moge do 11 codziennie jesli nikt mnie nie obudzi....
czy ktoras z was miala cos podobnego na poczatku?
 
Dzień dobry, ja po ciężkiej pierwszej nocy :-p mały ładnie budził się co 3 godziny do karmienia ale strasznie się denerwował więc całe karmienie z przewijaniem trwało 1,5h :-p jestem nie przytomna ale w ciągu dnia na pewno przekimam i będę jak nowo narodzona :-)

A tonie jest troche niezdrowe i niebezpieczne?slodkie zdjecie ale ja bym zawalu dostala :)



Kochane... Budze sie od srody codzienneie o 5 rano i potem juz nie spie tylko drzemie i budze sie co chwile. Potem w ciagu dnia ciagne brode po ziemi... Codziennie dokladnie ta sama godzina. Z lekka to przerazajace, tym bardziej, ze ja normalnie jestem spioch i moge do 11 codziennie jesli nikt mnie nie obudzi....
czy ktoras z was miala cos podobnego na poczatku?

POK ja tak miałam :tak: budziłam się koło 4 i nie mogłam spać nawet do 8 :baffled: potem mi się troszkę przysypiało ale o 9 i tak już miałam pobudkę...
 
Dziurko... dobrze ze cię baby opieprzyły bo mi nie wolno się denerwować... :no: ale też bym cię nieźle obstawiła!!! No jak można pisać takie rzeczy!!!! :angry::angry::angry: My tu takie stęsknione za tobą....


Ael ja też nie pozwoliłabym na coś takiego :no: Fajnie wygląda... ale zwierze to zwierzę... ja widziałam do czego koty, fretki czy psy są zdolne...




A ja wczoraj walczyłam ze skurczami... z tego wszystkiego wzięłam fenoterol... dzisiaj czuje się znowu źle... brzuch boli coraz bardziej... skurcze nie są mocne, ale ten ból dobija... dzisiaj pewnie znowu cały dzień przeleżę albo prześpię...
 
reklama
A tonie jest troche niezdrowe i niebezpieczne?slodkie zdjecie ale ja bym zawalu dostala :)



Kochane... Budze sie od srody codzienneie o 5 rano i potem juz nie spie tylko drzemie i budze sie co chwile. Potem w ciagu dnia ciagne brode po ziemi... Codziennie dokladnie ta sama godzina. Z lekka to przerazajace, tym bardziej, ze ja normalnie jestem spioch i moge do 11 codziennie jesli nikt mnie nie obudzi....
czy ktoras z was miala cos podobnego na poczatku?

ja tez tak miałam, tyle, ze ja na poczatku strasznie wczesnie kladlam sie spac, po prostu nie moglam tego opanowac, ok 20 taki sen mnie dopadłam, ze po prostu musiałam spac... no i niestety budziłam sie w ciągu nocy 3-4 razy na siku... teraz juz tak nie mam ale mam swiadomosc ze to wróci:-p
 
Do góry