reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael dziekuje za buziaki
Spać nie mogę więc odwiedzilam was w telefonie ale ide spać bo głowa nadal boli
Dobranoc
 
reklama
Żabolku, może napij się ciepłej herbaty. Masz w domu panadol, jedną tabletkę możesz wziąć.


Ja nagrałam młodego jak pogadał z tatusiem :-)

A Wiktor to się nauczył turlać to teraz łapię go po całym łóżku :-D

[video=youtube;wW8la4ITqyQ]http://www.youtube.com/watch?v=wW8la4ITqyQ&feature=youtu.be[/video]

Tutaj rozmowa z tatusiem, nie powiem yntelygentna.

[video=youtube;hy3mgPThqik]http://www.youtube.com/watch?v=hy3mgPThqik[/video]
 
Ostatnia edycja:
Bralam tabletke koło godziny 22 i nic a do tego zasnąć nie moge szkoda że telefon filmikow nie widzi:-(
 
Magda, Klari co za wyznania :-D po prostu umieram ze śmiechu :rofl2:



Ael ja się domyślam ze bede miała "żywe sreberko" :-D on od początku taki był :tak: ale jego mamusia taka sama :-) widać już w kogo się wdaje! Teraz cieszy mnie tylko ze nauczył się spać jak ja śpię. W brzuchu pięknie nocki przesypia.
My ciebie też kochamy! :tak:

Hahaha jakie Wiktor duże oczy robi :rofl2:



A ja w nocy znowu dostałam skurczy (noż cholera czemu to zawsze są nocki...) ale wziełam nospę i nawet nie zauważyłam kiedy zasnęłam. Dzisiaj czuję ze mam obolały brzuch jak nie wiem więc pewnie jak spałam to tam "macica pracowała"... eh... jeszcze z tydzień, jeszcze choć tydzień... :zawstydzona/y:
 
Dzień dobry :-)
Fifka dasz rade jeszcze tydzień wytrzymać. :tak: A mały widocznie już tak baaardzo chce mamie pokazać na co go stać nie tylko w brzuszku :-D.
Ael ahh szkoda, że Wiktorek jest zajęty.. ;-)

Kurka noo wkurza już mnie ta @. Niby jest ale tak jak by jej nie było.. Niech już się zacznie porządnie ale już skończy.!
 
Sog ty na razie tak jak ja do 16tygodnia to chodziłam w ciąży urojonej :-D Śliczny płaski brzusio :-) Nie rodzę, ale brzuszek mnie boli w dole... :zawstydzona/y: twardnieje mi co raz... ale na razie się trzymam :tak:


Ael Sog ma rację... ja tez mam takie wrażenie że Wiktor rozwija się fantastycznie szybko! :-D widać ze zdolny facet będzie :tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki:)
Jak tam po nocce u was??
Fifka rodzisz juz?:-D

Mój mąż pojechał na mecze ligowe siatkówki....pierwszy raz beze mnie, zawsze razem gralismy i tak dziwnie zostac w domu...no ale to dla dobra dzidziusia....:):)

Ael Wiktorek wygląda na starsze dziecko, tak pięknie wam się rozwija...cudnie, napatrzec się nie mogę na tego dżentelmena....:):)
No i kochana special for you...
Zobacz załącznik 425386
 
Do góry