reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sog ty na razie tak jak ja do 16tygodnia to chodziłam w ciąży urojonej :-D Śliczny płaski brzusio :-) Nie rodzę, ale brzuszek mnie boli w dole... :zawstydzona/y: twardnieje mi co raz... ale na razie się trzymam :tak:


Ael Sog ma rację... ja tez mam takie wrażenie że Wiktor rozwija się fantastycznie szybko! :-D widać ze zdolny facet będzie :tak:

Mój ojciec mi mówił że ciąża u szczupłych osób dopiero jest widoczna od 5 miesiąca...tymbardziej pierwsza...
ale mam kilka bardzo szczupłych koleżanek którym ciąże widac było szybko i chyba nie ma zasady....:):)
Ja zreszta będe się cieszyć każdym brzuszkiem jeżeli tylko będzie w nim lokator:):)
 
Sog jasne że tak :-D Tylko tak mi się przypomniało bo ja dłuuugo nie mialam nawet cienia brzuszka i sie ze mnie dziewczyny zgrywały ze ja w urojonej chodzę :-)
 
Wiem, wiem....:):)
U mnie tez tak może być...ja całe życie ćwicze i mam dosyc mocne mieśnie brzucha, wiec moga stawiać opór przed rozciąganiem...hehe
 
Pochwalę się moim kocim modelem.....
potocznie przez nas nazywany ksiaże Julian....kto oglądał madagaskar ten zna charakter.....nasz kotek ma podobne zachowania:):)
DSC_6981.jpgDSC_6979.jpgDSC_6982.jpg
 
Soooog dziękuję! :* Całus w brzusio :* co by się maleństwo dobrze rozwijało :********************



Co do Wiktora, wiele osób mi mówi, że wygląda na starsze dziecko i że tak szybko się rozwija....MUTANTA MAM! :szok:


W ogóle rozmowy wczoraj po seksie moje i Pawła XD: Już po, oboje po, Paweł dobija, pytam się
Ja - Co robisz?
Paweł - Dobijam gwoździa
Ja - Aha.....Ty młotku!

On w brecht, ja w brecht.

Potem on się oporządza, zawiązuje na supełek ogumienie, doprowadza się do porządku i coś tam kapeńkę mu spadło na dywan, idę i czuje pod nogą mokro. Pytam się:
Ja - Skapło Ci?
Paweł - Co?
Ja - No żołnierzyki
Paweł - Nie, to orki!
Ja - Czemu orki???
Paweł - No orki bo przecież z oka Saurona!

Ja w brecht paniczny połączony z konwulsjami, on w brecht ale ze mnie....

I weź tu z takim człowiekiem żyj normalnie...
 
Ael jednym słowem macie zabawnie.....:):) Ludziom którzy potrafia się cieszyć ze wszystkiego łatwiej jest w życiu....wiec kochana oby was te humory nigdy nie opuściły:):)
 
witam sie ;-) glowa nareszcie nie boli ;-)zbytnio sie nie wyspAlam bo sie budzilam ale si ;-)musze sie zaczac zbierac bo do rodzicow jade;-)

sog sliczny brzuszek bedzie d9o czego porownywac ja co tydzien robie i dzieki ostatniemu zdjeciu sie skaplam ze mi jeszcze rosnie i specjalnie miarke wziela i co 8cm w brzuszku przybylo:szok:mam juz 130cm

ael kochany widzialam jak sie turla ;-) fajowo ;-)
a rozmowy macie zabujcze odrazu mam lepszy humorek ;-)dziex

fifka wytrzymasz Y&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& super ze spi bo moja o 1 sie budzi i o 5 sie budzi potem wiecej spi bo dopiero kolo12 sie budzi w dzien czesto spi chyba ze robie cos przy piekarniku to odrazu gdy cieplo poczuje sie budzi ;-)
 
Ael matka.... zaraz w łeb dostaniesz... NIE MUTANT A ZDOLNY FACET!!!


Atan no śpi ładnie, a w dzien nadrabia bo nie spi prawie wcale... :eek:



Jeszcze trochę i mąż z pracy wróci... cieszę się bo jakoś teraz boję się przebywać sama... :confused2:



Sog kotek boski! :-D
 
reklama
witam sie zasmarkana, zakichana i okaszlana :-) mąz tez także seksowna z nas para, w nocy parskaliśmy jak konie i non stop albo on mnie albo ja jego budziłam,
Ma dzisiaj sprzątać czyli pierwszy raz umyje podlogę, a że jeszcze moja kolej na mycie klatki to ma dodatkowe zadanie, ale ja nic sie nie odzywam chciaz podłoga w domu pełna kłaków i jakiegoś kurzu luz bluz :-D.
Pojechał po syna, mam nadzieję ze go nie zarazimy.
Brzuch mi wczoraj 3 razy stwardniał ale nic sie nie dziej i innego

A jak wam mija sobota co porabiaciec,jak sie czujecie ?
 
Do góry