reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

U mnie 12 dc :-) ale skoro tempki nie mierze, testy owu sobie darowałam to nie wiem nic ;-) i tylko jajnik mnie kłuje! Lewy, znów! A na śluz nawet nie patrze, bo mi się on ciągle wydaje taki sam :-D hehe
 
reklama
jaga to by wychodzilo ze bedzie juz tuz tuz. Bierz sie za swojego i za jozka tez i bedzie dobrze!!!!!!!
 
no na prawde dobry lekarz to podstawa.. jeśli któraś jest z okolic kutna żychlina to mogę dać namiar... on dał też męzowi antybiotyk bo jak mu pokazałam wyniki armi to pow ze z tego dzieci nie będzie mineły 2,5 miesiąca i armia jak mowa:)
 
reklama
Do góry