reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ale skoro jedna kreseczka to czemu mam tempke caly czas wysoka i jeszcze tempka mojego ciala to 37 a chora nie jestem...moglo na tescie sikawkowym jeszcze nie wyjsc...:baffled:
 
reklama
nie zawsze pamietasz neciuszke betka nie pokazała a byla juz w ciazy wiec jest nadzieja ja ja mam i przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jakiej czulosci test robiłas??
 
Milla test mógł w takim razie być błędny ze względu na to, że zrobiłaś go przed spodziewaną miesiączką!! Poczekaj spokojnie (chociaż wiem, ze się nie da) do soboty i zrób jeszcze raz z porannego moczu sikacza i wtedy będziesz miała pewność! Może nie 100% ale myślę, że powinien pokazać prawidłowy wynik!

Wyobraźcie sobie, że znalazłam przed chwilką w szufladzie grę The Sims 3 i postanowiłam ją sobie zainstalować :-D
 
ale skoro jedna kreseczka to czemu mam tempke caly czas wysoka i jeszcze tempka mojego ciala to 37 a chora nie jestem...moglo na tescie sikawkowym jeszcze nie wyjsc...:baffled:

Może się mylić! Poczekaj spokojnie do soboty i zrób tak jak Magdalena mówi z rana! ;* Trzymam kciuki za ciebie moja droga!! :*

Magdalena ja niedawno też grałam w sims 3, Fajna zabawa ale szybo sie nudzi :tak:
 
Atanku z chomika można sobie ściągnąć tylko potrzeba trochę transferu wykupić, chyba że masz na tyle cierpliwości :-p i poczekasz aż Ci faktycznie przegram! Jak będę jutro w sklepie to postaram się pamiętać o płytce DVD ale z moją pamięcią różnie bywa więc w najgorszym wypadku upominaj się!!!!

Fifka wiem, że się nudzi, myślę, że może pościągałabym sobie jakieś dodatki... :-p a tak w ogóle to co z Twoim połówkowym???? Kiedy w końcu idziesz a może już byłaś?? Bo z tego co pamiętam to zrobiłaś tylko 3D a z połówkowym postanowiłaś poczekać...
 
Byłam wczoraj :p Wszystko dobrze! Mały rośnie jak trzeba, ja przybrałam tylko pół kilo... Znowu mały pochwalił sie ze jest chłopakiem :laugh2:

Zdjęcia mam tylko nogi i przekroju główki więc nie wstawiałam :-)
 
reklama
Zazdroszczę Ci tego "tycia". Ja jestem załamana, ze ostatnio tak dużo przybieram na wadzę w tak krótkim czasie... :-( a bardzo się ograniczam! Tzn. ograniczam słodycze i tego typu rzeczu staram się zastąpić owocami!! Zresztą ostatnio mam cały czas ochotę na jabłka :-p wiadomo, że obiadów i normalnych posiłków nie mogę sobie odmawiać ale też nie jem w niewiadomo jakich ilościach... :baffled:
 
Do góry