reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no dobra po kisielu i bułce nie wymiotowalam ide po 2 bulke bo mi w brzuchu burczy a potem znowu kisiel zjem ;-) a moze e ide kisiel zrobic pyszny byl ;-) truskawkowy :-)
 
reklama
W sumie racja pewne badania nie są drogie, ale najdroższy u mnie jest ten testosteron wolny, który kosztuje 90 zł... Dzisiaj już wykonałam badanie prolaktyny + test z metoclopramidem i już zapłaciłam 70 zł... wizyta u ginekologa to koszt 180 zł... więc sporo tego jest... a jeszcze szukam po różnych przychodniach badania nasienia aby było jak najtańsze...

Ok już Wam nie zawracam głowy. Dziękuje za informacje.
 
W sumie racja pewne badania nie są drogie, ale najdroższy u mnie jest ten testosteron wolny, który kosztuje 90 zł... Dzisiaj już wykonałam badanie prolaktyny + test z metoclopramidem i już zapłaciłam 70 zł... wizyta u ginekologa to koszt 180 zł... więc sporo tego jest... a jeszcze szukam po różnych przychodniach badania nasienia aby było jak najtańsze...

Ok już Wam nie zawracam głowy. Dziękuje za informacje.

Kochana nie zawracasz nam głowy. Po to jesteśmy by Ci pomóc.
Poszukaj po przychodniach, bo te co prowadzą laby mają różne ceny a nóż gdzieś zdobędziesz skierowanie od lekarza :-)
 
brzuszki piękne właśnie jeszcze raz obejrzałam wszystkie :-D Dziękuję Atanku za fluidki :-* właśnie wróciłam z zakupów jacie znów tyle kasy wydane, a jak się rozpakuje po szewkach to nie ma nic ... :-(
 
czesc kochaneczki! wrocilam wlasnie ze studiow do domku...opowiem wam jak mi minely tez 3 dni... w poniedzialek bylam u lekarza w wwie, zoabczyl moj wykres i stwierdzil, ze podejrzewa u mnie ciaze, ale musze zrobic test, zeby to potwierdzic. jezelli wyjdzie brak ciazy to zaprasza na posiew i potem HSG. no wiec ja ten test zrobilam dzis rano i wyszla jedna kreska. dlatego koniec jarania i czekamy na @:-:)-:)-(
 
Pyscek Skąd ja to znam... :-p
A ja zrobiłam sobie właśnie kanapki i cały dzbanek herbatki z cytrynką i miodem, ledwo usiadłam a tu teściowa puka z miseczką ciepłem zupy pomidorowej!!!! Mniam!!! Ale się teraz najem a na następnej wizycie u gina znów dostanę opierdziel za kilogramy :-D
 
hehe ... dobrze Ci :) ja zaraz lecę z mężem robić kolacyjkę :-) dziś specjał wymyślony tzw. hamburgery z kurczakiem w panierce, do tego kapustka pekińska, pomidorki i co jeszcze w rękę wpadnie ... mmm ... do tego sosik do hamburgerków i keczupik :-) mniam ... bomba kaloryczna :-D
 
reklama
Do góry