reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael, to super!!! to już ZARAZ Wiktorek będzie na świecie :) i może przyjdzie na świat w urodziny mojego m, 18.10 :-)
A u mnie dobrze... coraz ciężej mi się poruszać, i nawet proste czynności sprawiają wiele trudności, ale daję radę :) ale jeszcze ze 3 tygodnie i mam nadzieję, że też już Julcia będzie na świecie :)
 
a ja walcze zawziecie o dresik ;-) na allegro ;-) jeszcze 6 minut ... bozee dopomóż
najdłuższe 5 minut ;-)
a co tu taki spokój ??
 
Cześć dziewczyny...

Weszłam tu tylko na chwilę, chciałabym Was prosić o pomoc. Chodzi o wykonanie następujących badań:
- wolny testosteron
- Insulina
- TSH
- FT3
- FT4

Powiedzcie mi czy takie badania wykonywałyście na NFZ czy musiałyście za nie zapłacić???
Z góry dziękuje za pomoc.
 
reklama
Śliczne!!!!! A kto powiedzial, że jak dziewczynka to nie może mieć błękitnych ubranek? Jasne, że może! ;-) I wszystkie udało Ci się wylicytować??? Tego 3 linka z rampersikiem niestety nie da się otworzyć.
 
Do góry