reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ehh kiedy ja bede takie kupowac :-(Poki co kupuje mojej chrzesniaczce i chrzesniakowi.

Wogole Misia nie łapałam fluidków od Ciebie? Dawaj tu dziewczynom, czekamy i łapiemy :)
 
Ostatnia edycja:
My też ostanio kupiliśmy kombinezonik na przyszła jesień/zime. Odkryliśmy Smyka w Poznański Factory Outlet, kombinezonki z kubusiem puchatkiem z 90zł przeceniony na 40zl....nie mogliśmy się oprzeć :D
 
reklama
Cześć Dziewuszki :-) Jak wieczorek u Was mija?... :-)

Misia
- śliczne te ciuszki :tak:

Ja już ostatnio nie mogłam się oprzeć w sklepie jak zobaczyłam takie malusie pluszaste ubranka dla dzidzi... Ale powiedziałam sobie, że nie kupię nic, dopóki nie zobaczę II kreseczek ;-)
 
Do góry