reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Odstawiam lutke w wigilie po 10 dniach brania 2xdziennie, takze okres powinien byc lada dzien :) Dotka mow wszystko co chcesz! :) wiem przynajmniej na czym stoje!! Czekam na okres i zaczynam 1 pelny cykl staran :) jesli po 3 nic nie bedzie - musze sie zglosic do gina:) i pomyslimy co dalej. Jak wroce po swietach to kupie sobie testy owulacyjne, zobaczymy czy bromek cos zdzialal :)
 
reklama
jaga-ja tez juz myslalam...a tu oo... :p:D
Poczekam jeszcze te kilka dni a potem zaczne sie martwić i przejmować... zobaczymy jak to bedzie tym czasem ide cos zjesc bo jestem straaasznie glodna :)
 
jaga napisz ile na wynik czekalas i co na zleceniu mialas beta hcg?? bo moja przyjaciolce sie pomylili i na zleceniu ma napisane hcg calkowite, wez zlokaj u siebie
 
u mnie też jest napisane, że całkowite.. a to coś innego? :/ w sumie wiem, że są 2 bety, ale nie wiem czym się różnią..?? ja robiłam po 14 i wyniki miałamm koło 18.30

pisz mi szybko co z tą betą!
 
Julieet, moje serdeczne gratulacje. Jak zobaczyłam Twój teścik, to przypomniało mi się, że jakieś dwa dni temu śniło mi się, że jesteś w ciąży. Wróżka jakaś ze mnie czy co?
 
reklama
Do góry