reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Trzymam kciukasy zebybetka była pozytywna naprawde te twoje objawy jakies ciekawe ja oststnio tez omal nie zwymiotowalam na meza ale dobrze z e obok byl kosz taka mialam zgage wieczorem dzis 23dc jeszcze troche do @
 
reklama
To luzik, myslalam, ze ponad 5dyszek kosztuje :) robie dzisiaj bete, bede wiedziala na czym stoje, w zalamanie zadne jakby co nie wpadne, bo na nic nie licze :p ja jestem na nie, a skoro wam udalo sie mnie nakrecic, to teraz musicie mocno trzymac kciukasy! :D wyniki beda dzis czy dopiero jutro??
 
no to pochwalę się i tutaj:
beznazwybi.jpg


byłam też dzisiaj na becie, wynik przerósł wszelkie moje oczekiwania, 615, a to dopiero 21 dc, powiem tylko tyle: JESTEM W SZOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Woooooowwww!!! :D moje gratulacje!! :D a ty dlugo sie staralas Julieet? :) jakies wspomagacze stosowalas? :D super!!! Ale Ci zazdroszcze :)
 
Woooooowwww!!! :D moje gratulacje!! :D a ty dlugo sie staralas Julieet? :) jakies wspomagacze stosowalas? :D super!!! Ale Ci zazdroszcze :) :) !!
 
reklama
Do góry