reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mysle, ze gdybym miala wymiotowac przez bromka to dzialoby sie to na poczatku.. Dlatego srednio moge te ekscesy poranne przypisac bromergonowi. :| lekarz kazal mi brac lutke, skoro test wyszedl negatywny i mam nadzieje, ze @ sie pojawi :)
 
reklama
Jaga to moze kup takiego czulego testa? nie wszystkim poziom bety wzrasta tak szybko, mam kolezanke ktorej nawet beta na poczatku wyszla ujemna a w ciazy byla, dzis ma synka :) , ktory dc by ci teraz przypadal

45 dc dzis ;) ja robilam takie zwykle tesciki za dyszke, ostatni tydzien tymu, tak dla pewnosci :) zaczne cos kombinowac jak po lutce sie @ nie pojawi
 
najlepsza bylaby beta, no bo dziwny mega ten Twoj cykl i teraz dolegliwosci tym bardziej ze do tej pory mowisz ze mialas regularne, moze sie skuz na bete :D jak wyjdzie to bedzie extra prezent, jutro masz ostatnia szanse przed wigilia :)
a (.)(.) cie bola?
 
Nie, jakos nie specjalnie :) a jesli zrobie bete popoludniu to bedzie sie liczyc? Moge to zrobic ewentualnie dzis, ale kolo 16 bo w nocy juz do mamusi na swieta :) wlasnie jakis 'odstajacy' ten cykl, dlugi i cos dziwnie wszystko, nigdy mi sie okres az tyle nie spoznial..! Hm. Ciekawe :)
 
ja tez mysle ze warto bete zrobic, bo te twoje objawy jakies dziwne faktycznie, a jak bierzesz lutke to sobie nie zaszkodzisz tylko pomoze jakby co, tylko nie wiem czy lab. nie jest do 16 sprawdz bo do 16 tylko bylo w poniedzialek
 
Naprawde tak myslicie? Ze moglo sie udac? Ja jakos srednio.. Testy wykrywaja ciaze nawet pare dni po miesiaczce a ja robilam jako 1 czy 1,5 tyg po i byl negatywny bez 2 zdan! :D ale ok, jade dzisiaj na betke.. :) jak sie ma karte stalego klienta to wynik mozna zobaczyc w necie prawda Dotka? Ktoras wie ile beta kosztuje?
 
reklama
tak na ta karte masz 5% taniej, beta 28zl + 3zl pobranie - 5 % rabatu :) tak i wynik w necie oczywscie

tak jak pisalam wczesniej nie wszystkim poziom bety wzrasta tak szybko, a co ci szkodzi sprawdzic
 
Ostatnia edycja:
Do góry