reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

brzydko wychodzę na zdjęciach

DSC_0024.jpg
 
reklama
Czesc dziewczy!!
Potrzebuje rady...oby ktoś był....
Od rana czuje się strasznie na chorobe -gardło,kaszel a głowa to mi eksploduje...i teraz nie wiem czy moge brac jakies leki bo może ciąża,może nie!!! wziełam apap i cholisept -czyli lajtowo...Do rzeczy-dziś mam 27 dc czyli jutro z rana 28 dc...można już test robić???(żeby wiedziec na czym stoje i czy brac leki czy nie)
 
Myślę, że po jednym apapie i cholisepcie nic się nie stanie, nawet gdybyś była w ciąży. Ekspertem nie jestem, ale tak mi się wydaje.
 
No własnie wziełam to co pomyślałam że ewentualnie moge...ale najbardziej by mi pomogł jakiś gripeks max albo cos w ten deseń.Ja jak w ogole zasne to chyba wstane o 3 w nocy robić ten test.hehe.
 
No własnie wziełam to co pomyślałam że ewentualnie moge...ale najbardziej by mi pomogł jakiś gripeks max albo cos w ten deseń.Ja jak w ogole zasne to chyba wstane o 3 w nocy robić ten test.hehe.
Podobno zarodek przez pierwsze tyg nie pobiera nic od nas, ale ja sie nie znam, tak czytalam na tym forum
 
tez to czytałam gdzies ze zarodek do dwoch tyg nie jest do nas "podłaczony" takze jesli nie przedawkujesz powinno byc oki ;))))
ale najlepiej tescior zeby wiedziec na czym stojisz i czy mozesz coz mozniejszego.

Agus fryzurka ładna - jest - ładny kolorek bardzo, mi fryzjer tez zawsze poprawia humor ;))
 
reklama
Hej hej, Kobietki :laugh2:


No to mnie naprostowałyście na właściwe myślenie - ZERO TESTU przed terminem @!!! ;-) Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki i... postaram się nie zawieść ;-)

no to trzymam dalej kciuki i nie puzsczam

heheh martamila- ale fajna ta twoja wypowiedz :)

dotka- trzymam kciuki za zołnierzyki, niech walcza wytrawle i niech zdobeda cel :D

Spedziłam dzis 40 min na przystanku przy -12 bo wszytskie autobusy sie pospozniały.....wymarzłam sie okrutnie!!! maskara!!!
wracam do nauki...:(


devi no to dupka sie troszke wymarzla ;)) ale najwazniejsez ze w ciepełku juz teraz


martamila ten przeparsz wojska dobry hehehehehehhehehehehheh

Dotka bzykaj sie ile wlezie tak zeby sprezyny popekały :)
 
Do góry