reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A jak zrobię w 22 i 6 dniu to będzie baaardzo źle?

Ja miałam jeszcze później i nic się nie stało. Połówkowe sprawdza, czy dzidzia dobrze się rozwija i czy z serduszkiem jest ok. Się nie martw Sil, że tak późno.

Kolorowa tylko wiesz, nie zagrzej długo miejsca w staraczkach :-D

O wy cholery czarownice jedne! Że co, że niby ja mimo @ w ciąży jestem. :-p

Hahahahahaha a co nie wiedziała, że tu same czarownice siedzą i krakają na lewo i prawo!!!! XD


Mój durny dziś sobie pośpiewuje, co w jego przypadku jest nader dziwne, bo on tego nigdy nie robi! Ma taki humor dobry, że to aż zastanawiające. No to więc pytam co Ci dziś taki jesteś w dopisującym humorze, a ten że nie wie, tak po prostu. Tuli się jak wariat całuje na siłę. Potem powiedział, że on raz chomikowi śpiewał, to się nasza chomiczka na niego dziwnie patrzyła typem miny o_O
A wczoraj o mało co się z nim nie pożarłam o zdjęcie byłej, które w nieprzeglądanych papierkach od kilku lat, leżało. A, że pytałam co zrobi z tym zdjęciem to on nie wie i mam schować do teczki. Więc wydarłam się na niego, że ja swojego byłego ch...ja zdjęcia dawno wszystkie wypiżdżyłam, a ten dalej nie wiem, więc ja na to, że ja wiem i wrzuciłam do worka ze śmieciami. A dodatkowo gdy nie widział, podarła je w drobny mak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ael tyś zakręcona jak słoik ogórków ! Przecież Sil miała @ i w ciąży była :-)

A co Ty od dziś mnie znasz. Jestem poza tym w ciąży więc szurnięta jestem bardziej niż zwykle.

Ale mimo tego fajnie mieć kolejny udokumentowany na forum przypadek ciężarówki z @, nieprawdaż Dziureczko :p
 
Traz to lepiej brzmi.. u mnie dalej symptomy @ :-( żeby tylko mi dała się z M. pokochac.. bo potem to prawie miesiąc nic nie będzie.
 
łoo Ael jak powiedziałaś teraz że chcesz to tym bardziej d*pa z tego. Bo to tak nie ma..chce i mam. No ale chciałabym...

Sil no ale kiedyś testa w koncu zrobiłaś! To jak to z Tobą kobito było, mów...
 
reklama
Magd.a jakby to mój brat powiedział " dobry koń to i po błocie pójdzie" :D natomiast mało komfortowa sytuacja więc życzę aby @ nie przyszła wcale albo jak już małż pojedzie :)

Powiem Wam , że nie wiem czy coś nie tak jest z moimi jelitami czy co... ale brzuch mam większy niż zwykle i do tego boli mnie po prawej stronie przy pępku jak chodzę....

Sil kiedy robiłaś test ciążowy? Jak przyszła @? Czy po @ wydawało Ci się że coś jest nie tak?
 
Do góry