reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael i bardzo dobrze zrobiłam, że się nie posłuchałam. Zresztą test jeden robiłam dzień po spodziewanej @ i wyszła jedna krecha a potem tak jak pisałam, czuję, że d*pa z tego i czekam na @. No trudno się godo. Zamykam się w sobie....buu
 
Dziura nie zamykaj się w sobie ;-)

Ael ale jakbym zaszła w grudniu to ni huhu nie byłoby sierpniowe tylko wrześniowe :-) ewentualnie mogłoby być na koniec sierpnia ;-) w ogóle o czym my gadamy ! Nie mamy warunkó na dziecko :-) mogę Wam pokazać moje dziecko jak chcecie :-)
 
Ael i bardzo dobrze zrobiłam, że się nie posłuchałam. Zresztą test jeden robiłam dzień po spodziewanej @ i wyszła jedna krecha a potem tak jak pisałam, czuję, że d*pa z tego i czekam na @. No trudno się godo. Zamykam się w sobie....buu

Ty się nie zamykaj, bo ja Cię siłą otworzę, Ty mnie kochana normalnie nie denerwuj, @ nie masz więc szanse są, a nóż widelec za kilka dni będą dwie krechy to wtedy napiszę "A NIE MÓWIŁAM!!!!!"

Ael ale jakbym zaszła w grudniu to ni huhu nie byłoby sierpniowe tylko wrześniowe :-) ewentualnie mogłoby być na koniec sierpnia ;-) w ogóle o czym my gadamy ! Nie mamy warunkó na dziecko :-) mogę Wam pokazać moje dziecko jak chcecie :-)

A jak w ciążę zajdziesz na początku grudnia???? No to będzie sierpniowe :p
 
cześć dziewczynki, jak humorki dzisiaj
Atan pierwsze badanie genetyczne (USG) robi się między 11-13 tc, ja miałam w 10tc i 4 dni i jescze nie było kości nosowej, a później jak dziecko przekroczy 85mm to pomiary są niemiarodajne, dlatego dobrze pilnować tych terminów, ja przez pośpiech musiałałam dwa razy jeździć, ale za to wrażenia niezapomniane :)
a drugie badanie jest do 22 tc, i wtedy bada się narządy wewnątrzne, krążenie krwi i drożność przewodów, np. pokarmowego. To to tyle lekcji na dzisiaj :)
a oto moje całe 66mm szczęścia
Zobacz załącznik 373677

ta duża główka to po mamusi, takie mądrutkie :-)
 
Zmykam dziewczynki do domku.... Mężuś zapewne juz z obiadkiem czeka... :-)

Postaram się odezwać popołudniu, ale nie obiecuję, jak coś to będę jutro od 8 :-)
 
reklama
Ale wiesz, że można mieć normalny okres ale w ciąży być :p?

Zgadza się, moja kuzynka miała okres do 4 m-c, i nie wiedziała, że jest w ciąży. Zorientowała się, że cos jest nie tak, jak zaczął jej rosnąć brzuszek. Poszła do lekarza a tu taka niespodzianka...

Zmykam PA :-)
 
Do góry