reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Bo ja żem w pracy a M. u mechanika :-) noc będzie nasza ;-)
znam te powiedzenia, jednak M. nie namówię na taki hardcore ;-)
 
reklama
Doniu wow 66mm moje ma 13,5 mm hihi ;-) czyli za 4 tygodnie bedzie duzo wieksze ;-)
super ze zdrowe i duze po mamusi ;-) dziekuje za wytlumaczenie ;-) choc dziewczyny wczesniej mniejwiecej wytlumaczyly ;-)
a ja w pracy ziewam podzwonilam przez godzine do pacientow ahh zostaly mi chowanie kartotek wyjecie na jutro i podloga do umycia bo wczoraj nie umylam po pracy ;-)
 
Albo wiesz zrób niby nastrój zapal jakąś świeczuche małą i żeby koloru nie widział powiesz ze to żel ;D Dowie się po fakcie dokonanym jak się będzie szedł umyć :p
 
Witam! Zabijcie mnie bo wiem, że nie można ale zjadłam właśnie chelb z metką!!!!!!!!!!! Nie dawno jadłam obiad ale teściowa przyniosła taką świerzutką, pachnącą metkę dla K i nie mogłam się powstrzymac a teraz mam wyrzuty sumienia.
 
magda a nie wolno nawet nie wiedzialam ale nie jadlam hihi ;-) a ja nie krzycze i sie niemartw <głaszcze> a magda ty bylas juz na genetycznym ??cos mi powiesz co tam pan doktor robi ?? czy moge isc z mezem ??
 
Dla zainteresowanych jeszcze raz: okres miałam dostać 7 kwietnia i mimo mojego przeczucia rano, że nie przyjdzie, przylazł. Jak w zegarku. Rykłam sobie w rękaw mężowi, ale przecież nowy cykl itd. no i tak do niedzieli przetrzymałam z takimi plamieniami, niby @, niby coś, w poprzednim też tak miałam, że był dzień, potem się zatrzymał, potem wrócił. I po kiermaszu z pracy (prace podopiecznych wystawiamy w różnych miejscach przed świętami) pojechałam po strepsils i po test. bo tak i już. Kupiłam dwa, bo przecież na następny cykl się przyda, przyjechałam do domu, od razu siku poleciałam, to był 10, czyli w trakcie trwania tego niby okresu. Od razu poleciały dwie krechy. Schowałam test, poszłam utłuc kotlety na obiad i dopiero potem mojego pociągnęłam do naszego pokoju i mu wręczyłam teścik. Drugi leży w apteczce. Przy czym ja potem długo długo plamiłam na brunatno, dlatego zresztą nadal jestem stacjonarna ciężarówka
 
Witam! Zabijcie mnie bo wiem, że nie można ale zjadłam właśnie chelb z metką!!!!!!!!!!! Nie dawno jadłam obiad ale teściowa przyniosła taką świerzutką, pachnącą metkę dla K i nie mogłam się powstrzymac a teraz mam wyrzuty sumienia.

No kochana ale po co ta panika i wyrzuty sumienia? Jak Ci ładnie zapachniało to znaczy, że i dzieciątku smakowało. Bo jakby nie chciało dzieciątko to i Ty byś nie chciała, prawda?
Ten raz to Ci się nic nie stanie.
 
reklama
Atan, jak się śpi na tej poduszce? Ja na genetyczne swojego zabralam, nawet śmiałam się, że bez niego nie wejde, a pan doktror mówi, że no przecież to najważniejsze, żeby tatuś był i widział :)

Głupia ja, ale ja nie wiem co to metka...
 
Do góry