reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dagne kobito, masz przeboje naprawdę. Ale zrobiłaś słusznie wykrzykując do dziadka jak się zachowuje i jak się zachował w stosunku do własnej córki. Niestety ze starszymi niereformowalnymi ludźmi tak jest, jednym słowem masakra. My mamy ten remont łazienki, teść zadecydował, że to ja z moim ustalamy co w tej łazience ma być on się godzi i wykłada specjalnie na to odłożone pieniądze. Z resztą sam parę pomysłów podsunął, a ja od początku uczulam mojego, żeby potem nie było bo się za dużo wydało, bo teść chciał tego czy tamtego.

Kolorowa, żebyś Ty wiedziała ile ja mam NADWAGI! kobito, to np przy moim 3cim miesiącu ciąży, nie uwierzyłabyś, że jestem faktycznie w tej ciąży. Nic to moim zdaniem nie przeszkadza, żaden tłuszcz nie uciska, no bo jak?! Dzieciątko jest w macicy, w worku owodniowym, który chroni przed wszystkim, a maleństwo i tak się rozpycha samo. Tylko może być problem z usg brzusznym w późniejszym etapie ciąży XD

No zęby fajnie byłoby mieć wyleczone, bo jak dziurka jakaś to wiesz OB może być zawyżone, co mogłoby spowodować jakąś infekcję. No ale dużo dziewczyn zachodzi w ciążę a zęby niepoleczone i dzieci rodzą się zdrowe. Ja mam jednego zęba do wywalenia, tak mi założono plombę, że się ukruszyła, nawet jak coś tam ugrzęźnie z jedzenia wyciągam i myję, ale boleć nic nie boli, nie mam z tego powodu jakiś komplikacji i praktycznie mi ten ząb nie przeszkadza. Poza tym, ja nienawidzę dentystów. Pójdę tylko do takiego, który mi pod znieczuleniem ogólnym zrobi paszczę.
 
Mijenka... powiem tak.. lubię dzieci.. ale swojego psa to kocham ponad życie :-) traktuje go jak dziecko, spi ze mną w łóżku ( tylko nie jak u M. zostajemy na noc.. :-p) ale nie raz już M. obrażony był,że mówiłam , przesuń się kochanie bo Zii nie ma miejsca :-) pies waży z 6 kg :-) chłop o wieeeele wiele więcej :-D i jest też większy..

Teraz mam zamiar spać z psem na ziemi.. byleby tylko być blisko niego.. nie musze chyba mówić jaką minę ma M. na ten pomysł :-)
 
Królowa, bardzo wskazane, jeśli Cię coś boli, ale uprzedzam, że niektórych znieczuleń dentysta nie może wtedy podać i musi uwarzać np przy zdjęciach uzębienia. Mój dentysta widząc mnie z obrączką na palcu zapytał czy planuję dzidziusia, bądź czy jestem już w ciąży i przypuszczam, że kobiety w wieku rozrodczym zawsze pyta, przed jakimś znieczuleniem, czy jest w ciąży. Większość rzeczy robi wtedy "na żywca", dlatego trzeba zadbać o uzębienie przed ciążą, dla własnego spokoju :) ale jeśli już coś się dzieje, to trzeba biec, bo bakterie wytarzane przed bolący ząb mogą działać negatywnie na dzidziusia.

Teraz to się na prawdę kładę, bo chyba dzidziusia poczułam! może mnie bije (łaskocze) od środka za płacze i nerwy... czy taka chwilowa łaskotka poniżej pępka to dzidziuś??? teraz już nic nie czuję...
 
Ostatnia edycja:
hehehe Magd.a rozumiem Cię:-D jak mojemu potworkowi zrobił się na karku ropień wielkości cytryny i czekaliśmy aż pęknie to budziłam się w nocy dokładnie co 3h jak tylko tabletki przeciwbólowe przestawały działać a pies zaczynał dyszeć z bólu:szok:
mój pies waży trochę ponad 30kg i mimo, że mamy łóżko 160x200 to zawsze jest dialog:
- przesuń się
- a psa nie możesz?
- no nie bardzo...
- a czemu?
- bo tak ładnie śpi...:-D
 
Jedyna mnie rozumie.. widzę,że też go boli.. :/ a w domu u M. nie mam nic psiego, dostał pyralginum i troche mu lepiej, ale spi wcisniety pod lozko :-( taaakie mam wyrzuty sumienia :-(
 
Teraz to się na prawdę kładę, bo chyba dzidziusia poczułam! może mnie bije (łaskocze) od środka za płacze i nerwy... czy taka chwilowa łaskotka poniżej pępka to dzidziuś??? teraz już nic nie czuję...
No jak łaskocze poniżej pępka to chyba dzidziuś się już odzywa :-) Jeszcze trochę i Cię mamusiu skopie XD
 
witam wieczornie od przyjaciolki ale wy napisaly:szok:
nie uda mi sie kazdej odpisac ale w stepnie

witam nowe staraczki zycze szybkich 2 kreseczek na tescie ;-)

magenta zaraz wysle ci wiadomosc bo niewiem jak my sie w poznaniu znajdziemy gdy nie masz mojego telefonu ;-)

dziurka <glaszcze> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dla ciebie pocieszajace :* a moze test za slaby widzialas moja kreske slabiutka kupilas 10 czulosci ??i najlepiej z porannego a nie wieczornego !! jest wieksze stezenie ;-)<przytul>

dagne wspolczuje dobrze zrobilas !!

Donia ah ah fasoleczki sie zachcialo ;-) ale fajnie ze plywak jest ;-)

fifka a ty tez uwazaj z ta fasolka ;-)

ael wspolczuje niedaj sie ja mam w mieszkaniu boiler i jak wlejemy do wanny tak na 10 cm wody to na umycie glowy splukanie mam juz zimna a zajmuje miejsca ze hejjj wiec sie wycwanilam najpierw gglowe a potem do wanny leje wode ahh z tymi bojlerami...

ciekawe co u truskawci i iwaska i pok ?? i jagi ahh uciekly nam ;-(

magda współczuje biedny piesek <głaszcze>:* az sie serduszko kraja ;-(

a ja dzisiaj jadlam rybke i 2 ziemniaki i sorowke ;-) a i borowki prosto z krzaka a teraz zajadam koreczki sledziowe ;-)
dzis mnie zakulo choc dawno nie kulo podbrzusze moja dzidia chyba daje znac ze zyje i rosnie ;-)

A dla wszystkich nowych staraczek i starych fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;-)


a ja dzisiaj dostalam przesylke z kolczykiem co mozna nosic w ciazy do pepka taki elastyczny ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mijenka.. moja też największa miłość :-) to pies :-)

zauważyłam dopiero wieczorem.. jak już wszystko pozamykane :/ rano z nim się przejdę jak tylko otworzą, poszedł spać teraz.. :-(
 
Do góry