reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
widze ze powstaje lista testujących.... po IUI jestem juz 13dni... dzis zrobiłam pierwszy test- negatywny.... albo za wczesnie albo IUI nie udana..... ale ze mam wszytkie objawy na @ to nastawiam sie na kolejna próbę IUI z tym ze nie w tym cyklu a w kolejnym....
 
dziurko trzeba w to wierzyć... bo chyba na tym to wszystko polega... Ja testuję 24.07 - i mam nadzieję, że zobaczę II kreski... ale jeśli nie będzie mi to jeszcze dane - to popłacze chwilkę jak to zwykle bywa... Mąż mnie pocieszy - jak to zwykle bywa, i zaczniemy kolejny miesiąc starań...
 
Ael a który większy? to do tego idę.
Klari, malutka ale ja wierzę w to baardzo mocno.
Dzieki Wam zdiewczyny za słowa otuchy..no i za cyce do tulenia. Swojemu P. nic nie mówiłam i jak się okazuje to dobrze bo by się tylko nastawiał.
 
reklama
Do góry