reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
obecnie Krzyki, a Ty?

wychowana na Gaju, aktualnie Jagodno. Z naszej okolicy jeszcze jest julieeta bo z Książa Małego :)

Hej Ja urodziłam się z Głuszycy potem przeprowadziłam się z rodzicami do Wrocławia na krzyki a później po jakiś 6 latach mieszkania we Wrocławiu przeprowadziliśmy się do jaworzyny śląskiej a ja aktualnie mieszkam teraz w głuszycy na moim starym mieszkaniu z babcia i z moim.
 
Moja przyjaciolka w sobote ma urodzinki, ale ze wzgledu na nasza edukacje weekendowa to dzis idziemy urodzinowo gdzies.
Powiedziała ze zawsze chciała spróbować sushi.. Mówisz i masz idziemy dzis testowac nowosc :) Dobre to wogole? Juz sie boje:D

ja sushi uwielbiam...mój mąz robi przepyszne :D w srpdku same pysznosci...toz to sam ryż, warzywa ,wedzony łosoś, samżone krewetki lub paluszki surimi....achhh ślinka mi cieknie
 
a wędzonego łososia?? poza tym sushi można zrobić tylko z warzywkami :D

ewika- a jadals kiedyś sushi, czy to tylko takie uprzedzenie jakie panuje u wiekszosci z nas??

Moi znajmi wszyscy zarzekaja sie ze sushi jest bleee i jak to można jesć....dopóki nie spróbuja
a nie, jedna koleznka sie nie przekonała ale pracujemy nad nia :)
 
obecnie Krzyki, a Ty?

a wędzonego łososia?? poza tym sushi można zrobić tylko z warzywkami :D

ewika- a jadals kiedyś sushi, czy to tylko takie uprzedzenie jakie panuje u wiekszosci z nas??

Moi znajmi wszyscy zarzekaja sie ze sushi jest bleee i jak to można jesć....dopóki nie spróbuja
a nie, jedna koleznka sie nie przekonała ale pracujemy nad nia :)

Ja nie jadłam sushi ale chciałabym spróbować a szczególnie samemu zrobić.
 
reklama
Do góry