reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ale naskrobałyście już :)ale dobrze jestem trakcie
dziękuje od razu wszystkim za szybką odp. Ael, Soglam, Donia, Dagne, Truskawcia, Kasia, nie wiem czy kogoś nie zapomniałam:)
Ael
mam objawy takie jak bóle brzuszka, klucie, tak inaczej zawsze boli mnie przy owulce a potem przed samym @, a do @ jeszcze ze 3dni , powinnam dostać planowo po 3 dniach od odstawienia dupka, a jutro wezmę ost. tbl, nie będę robić testu (chociaż mam ochotę) ze względu na ten urlop, bo bym poszła do gina przed po receptę na dupka, ale pomyślałam ze receptę mogę i tak wziąć a wykupić jak będzie potrzeba,,o jaka ja blondynka jestem:)hehe
a z ta tempką to może być rożnie bo i wzrostu nie maiłam konkretnego chyba 36.7 najwyżej wiec ja może mam termometr dziadoski..bo to zwykły elektroniczy nie owulacyjny..a chlust z tym wszystkim:)
Truskawcia Ty tez nie wytrzymałaś z testem, no ja się spróbuje powstrzymać, bo i tak w tym dniu cyklu to 2 kresek nie będzie napewno:) czekaj cierpliwie kochana, powiem Ci ze te bóle tez taki mam dzwne w tym cyklu,,a dziś śluz wodnisty jak w owu,,a ktoś tu pisał o śluzie płodnym przez @ chyba Soglam
JEJ może dołączymy do marcówek,,ale bylo sssuperrr:)
Chcę fluidki :;;;;;;;;;;;)
 
reklama
chce ktos troszke lodow smietankowo waniliowych algidy ?? bo zabralam sie za jedzednie chetnie sie podziele ;-)
 
images
prosze bardzo i fluidki takze kinius truskawcia i reszta to dla wwas :-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
o ja też mam takie w zamrażalniku :)
ale ja je nie bardzo lubię, najlepsze są Grycana, a mus owocowy mniaaaam, (eh i znowu mi się zachciało :) )
idę po Algidę
 
Eh w ciąży jestem senna, ale mam ogromną ochotę na seks :D Nie mogę się doczekać do wieczora, aż będę się kochać z mężusiem :D:D:D:D
Co tam u Was? :D
 
Kiniuś dlatego moim zdaniem, powinnaś zaczekać tak ze 2-3 dni po terminie @. Problem jest taki, że objawy na fasolę i na @ są bardzo podobne i często można się pomylić. Dlatego lepiej poczekać te kilka dni.
 
jjjjja tez idę po lody u mnie algida smiet-czekoladowa:) mniam..zjem i się biorę za prasowanie, bo dziś spalam troszke chyba 1,5h po obiadku i jakoś mnie energia naszła.:)
to wezmę w takim razie testy ze sobą :)słucham się doświadczonych nie ma co:) ale dam znać oczywiści jak chcecie wiedizc, bo ja laptopa tez biorę muszę mieć kontakt, co prawda rzadszy ale będę zaglądać:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry