reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Iwasek ojej :(, dobrze że się szybko zdiagnozowałaś, ja cukier dopiero za miesiąc zrobię

a teraz wcinam makaron z pesto :)
 
reklama
Włąśnie dlatego były zdziwione bo ten test jak juz wspomniałam robi się po 20 tyg a mój dziurolog na podstawie badań (miałam cukier na pograniczu normy) kazał zrobić to z obciązeniem. Powiem Wam że mam naprawde dobrego lekarza. Może nie jest najtańszy ale naprawdę cieszę się żę mimo wszystko poszłam do niego.
Co do jedzonka zrobiła rosołek z duuuza ilościa zieleniny (nieskromnie dodam że dobry;-)) i najwidoczniej odpowiedni bo cukier nawet nie drgnął:happy:

Aelku miałam zapytać jak tam to Twoje kocię,znalazło się?
 
Co do cukru, za tydzień musiałabym mieć wyniki z krzywej cukrowej z picia glukozy ale teraz za chiny nie zrobię, ja od razu po wstaniu z wyra muszę zjeść, a co dopiero być na czczo do badania. Ale cukier mam w normie 80-90, i rzadko idzie powyżej 90 o dziwo.

Kocur się niestety jeszcze nie znalazł, ale myślę, że sobie ktoś go przywłaszczył, a jak się dowiem kto to, to mu nogi z dupy powyrywam i do gardła wcisnę...
Dlatego też mam nadzieję, że plączę się gdzieś na wolności a nie jest u kogoś.
 
Dziewczyny zmykam do łóżeczka... zimno mi i w ogóle senna się jakaś zrobiłam :)
Iwasku, faktycznie dobry ten Twój lekarz :) trzymaj się go:)
 
kinius truskawcia k&m czekaja w najblizszym czasie ;-)chyba nikogo nie ominelam ;-)
zroobilyscie mi ochote na pizze wiec zamowilam w telepizzy bedzie za godzine o ja sie zaczekam....:szok:
 
iwasku ciekawa jestem kto bedzie podemna w wierszyku ;-) i jak bedzie dalej sie ciagnol co my bez ciebie bysmy poczely ;-) uwielbiam ten wierszyk ;-) jak bedzie juz grudzien to bedzie caly mam nadzieje ze do grudnia kazdej sie uda z nas ;-) i wtedy sobie wydrukuje i w ramke wkleje na pamiatke ;-)
 
reklama
Do góry