reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

mijenka a ja mam bardzo konkretne plany firmy mojej...najpierw w necie przez stronkę,która mi mezus za free napisze bo jest programoista a jak się rozwinie firma i bedzie dobrze szło to jakies biuro otworze i moze jakies inne oddziały w duzych turystycznych miastach otowrze bo to strikte turystyczny biznes ale takiego jeszcze we wro nie ma wiec nie zadne biuro podrózy....:):)
 
reklama
Truskawciu ano mam wolne cały miesiąc:cool2::-D
soglam a na czym ten turystyczny biznes miałby polegać tak konkretniej?:-p mówisz, że Twój mąż jest programistą?:cool2: to ma klienta:-D
 
Truskawciu ano mam wolne cały miesiąc:cool2::-D
soglam a na czym ten turystyczny biznes miałby polegać tak konkretniej?:-p mówisz, że Twój mąż jest programistą?:cool2: to ma klienta:-D
a wiesz nie chce zdradzac,bo to mój autorki pomysł poparty przez mezusia...jak się powiedzie to podesle stronkę i bedziesz mogła zobaczy:):) na razie jest w trakcie tworzenia wiec to moje "know how":)
 
dzieki mijenka na pewno się przydadzą...bo ja trochę leniuszek w takich sprawach jestem i swój biznes to duzo pracy a ja lubie na gotowe czyli u kogos się zatrudnic i juz,a z drugiej strony szlag mnie trafia jak ktos chce mnie ograniczac i dogodz tu takiej...:):):)
 
a powiem Ci, że mam tak samo:-D nosi mnie świadomość, że miałabym robić tak jak ktoś chce ale z drugiej strony trochę przeraża i odrzuca mnie świadomość, że na swoim trzeba będzie samemu wszystko pilnować:baffled:
 
Truskawka dawaj, dziewczyny powiedzą Ci, że ja się nawet diabła nie boję a on przede mną spiernicza XD

A ta łazienka ze strony to nie moja, chodzi o kafelki. Ale wynaleźliśmy zajebistą kabinę już się w niej zakochałam i już ją widzę oczyma wyobraźni w naszej łazience Kabina prysznicowa. No jak założymy junkers to mnie godzinę będą wyciągać spod prysznica seseseseeseeee XD
 
reklama
Do góry