reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

jak wy tak o jedzeniu to ja tez informuje ze bede się za chwile zajadac pizza na ostra wiec moge komus odpalic kawałek....zgłodniałam nieco :))
 
reklama
a ja nie mam chętki :-p
ale pizza to mogłabyś się soglam podzielić
a oto fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Aaaaa sutki mnie swędzą!!! :-p jeja jakie to dziwne uczucie :-p a teraz do pracy muszę iść :-( :-( pójdziecie w telefonie ze mną? :-D

Soglam- jak Ci się uda, to będziesz Nas na wycieczki wysyłać :-p

Ael- nie wątpię hi hi, ale ze mną diablątko też raczej nie dyskutuje, tupnę nóżką i robi co chce :-p ale muszę na Ciebie coś wymyśleć :-p
No ja mówiąc Twoja miałam kafelki na myśli :-D Aaaa taki prysznice też mi się widzą :-D ale mimo wszystko z wanny nie chciałabym rezygnować :-D uwielbiam się wylegiwać :-D

Malutka- póki co nowych fasolek nie ma, chyba :-) a Ty działaj, ino skutecznie :-D trzymam &&&& :-D

Kasiu- na razie nie dziękuję, nie zapeszam ( ale chyba sama sobie już wkręcam) :-( może to błąd, ale jak tu nie robić sobie nadziei ;-) będę czekać, nic innego mi nie pozostaje :-)

Kiniuś- no nie wytrzymałam :-p niestety wyszła jedna I :-( ale dziewczynki też powiedziały, że albo za wcześnie albo test za słaby ;-) więc będę czekać ;-) ja też taki wodnisty śluz mam, ale nie taki jak w dniach płodnych, troszkę inny jest :-) eeehhhh to czekanie :-p Bardzo bym chciała załapać się jeszcze na marzec :-) ale aż boję się myśleć pozytywnie :-)

Atan- aaaa tam lody, sama mogę sobie kupić, a Twoje fluidki są jedyne i niepowtarzalne :-D łapię, je łapię je znów :-D :-D :-D
 
truskawcia bede z toba w telefonie ;-) a czenu takie wyjatkowe co maja w sobie ??<ciekawa>
 
reklama
Hej kobietki:)
No mam nadzieję że niedługo będę miała o kim pisać;-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-)
Ja jutro jadę na izbę przyjęć i kilka godzin mają mi robić djagnostykę tego cukru. Podobno to badanie z obciążeniem glukozy robi sie po 20 tyg i dziwiły się połozne że tak wcześnie ale jak powiedziałam o wyniku i jakie mam pomiary glukometrem to lekarka na patologii kazała przyjechać.
Nie wiem już co mam jeśc słowo,jedna grahamka z wędzoną szynką i pomidorem podniosła poziom z 92 do 145 a norma dla ciężarnych to max 140 . Co dopiero jakiś obiad .
ALe dośyc o mnie. Kto testuje niebawem po za truskawcia?
 
Do góry