reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madziulek, po prostu zacznij do nas pisać, a nie, że ci szkoda przerywać :)

A kino prawdopodobnie odwołane. Moja mama w szpitalu, z częstoskurczem i ciśnieniem 230 na 100....
 
reklama
Ale tu cisza.... jak nie mogłam do Was zaglądac to nadawałyście pełną parą a jak jestem to nikogo nie ma... :( ja to mam szczęście!
 
Witam i ja!
Sil mam nadzieję, że z mamą będzie wszystko ok. :-)
Madziulek po prostu pisz. Tutaj nikt Cię nie będzie wyzywał. Żadna z dziewczyn nie chce dla Ciebie źle i jeśli będziemy "krzyczały" to bedziemy chciały Cię jedynie zmobilizować, np. do pójścia do lekarza..:-)
 
Madziu ja w sumie dobrze, w końcu zaczynają schodzic mi syfy z twarzy :| dalej jestem wiecznie śpiąca a tak poza tym to teraz sesja więc trudny okres, wczoraj miałam egzamin i dziś mam dwa na 15... :( A jak tam u Ciebie? Wszystko dobrze z Twoim chłopem bo przeczytałam parę postów i rzuciło mi się w oczy, że coś było nie tak
 
Magdalena juz ok ;-) ale sporo musimy sobie od nowa wyjaśnić i nowe zasady wprowadzić, bo tak być nie może.. wczoraj byliśmy ze znajomymi na działce u M. pośmialiśmy się i wróciliśmy do domu.. padłam jak mucha :-)
 
No najważniejsze, że póki co jest OK ;) wiem, że wkład w Waszą kłótnie miała mama M więc chyba o niej najwięcej trzeba porozmawiac ale ogólnie wiadomo, że każdy facet ma coś z mamin cycka :p
 
Magdalena, ja w sumie najbardziej ją obarczam tym,że się z M. kłócimy.. bo wiele takich sytuacji wywołuje ona.. teraz M. pojechał do kościoła.. potem jedzie z bratem i mamą na zakupy, bo brat spodenek potrzebuje.. ale czeka mnie teraz najgorszy tydzien.. bo brat M. wyjeżdza na tydzień, chyba M. ukradnę gdzieś daleko,żeby go mama nie męczyła ;-)
 
Witam. Jaka tu cisza..
Kurcze dziwnie tak tu pisać jak już się człowiek nie stara o dzidzię.
A pogoda znowu do dupy..
 
reklama
Do góry