reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

My nadal jesteśmy przekonani do Smarta, albo Kinga, polskiej firmy za 650 zł. Widzieliśmy bardzo posobne i oboje nas urzekły. Też na amortyzatorach, bo wersja na paskach (podobno świetna do kołysania nas nie urzekła jakoś). To, co super drogie, nie zawsze jest super :)
 
reklama
A no własnie SIL apropos tej płci..to dzis byłam u kumpeli na pogaduchach,która ma 1,5 roczną córę i mowiła mi ze cała ciąże czuła ze to bedzie chłopak....no i zonk:):)
 
Ja wiem co chcę by wózek posiadał. Cena nie jest wykładnikiem(oczywiście fajnie jeśli będzie tani). Musi mieć skrętne koła i jak jeszcze amortyzatory to będe szczęśliwa ;) Zastanawiam się nad uzywanym bo tak naprawdę po roku kupuje sie lekka spacerówkę więc nie ma sensu teraz wywalać kupy pieniędzy
 
U mnie nie pada :( A chciałabym, bo się zabiera od paru dni.

Iwasek, ja nie chcę skrętnych, ale nie wiem czemu ;) bo tak. Amortyzatory na bank. I nie chcę z wyjmowaną gondolą. Bo mnie nie zależy na lekkości.
 
No ja mieszkam na 3 piętrze więc zdejmowana gondola i możliwość założenia nosidełka to konieczność a skrętne koła pozwalają na łatwe manewrowanie wózkiem bez konieczności podnoszenia przodu wózka. Też wcześniej wybrałabym "tradycyjne zawieszenie" ;) ale po kilku spacerkach z takim wózkiem wiem juz jaka to wygoda.
u mnie pogoda pod psem. Nie pada ale wieje jak djabli i zimno...piękne lato
 
Powiem szczerze że też dzisiaj jestem wypluta. Najchętniej bym nie wstawała ale ten mój rekonwalescent...wiecie jak to z facetami. Tu go boli tam go boli. :-)
 
Sil jak daleko od Krakowa mieszkasz ze od paru dni sie u ciebie zbiera na deszcz :szok: w Krakowie leje i pada codziennie (oczywiscie nie caly czas)
a czy zdecydowalas sie juz na to kino w srode? my bylismy wlasnie w ostatnia srode i wlasnie na piratach :-D
 
reklama
Iwasek ale ja ci powiem,że ci faceci to wymiekaja tak przy nas i my takie nadopiekuncze jako kobiety jestesmy i wydaje nam sie ze sobie nie poradza...a oni swietnie sobie radzą ale wiedząc ze na kazde ich steknięcie reagujemy troska to tak robią...a nie mozna tak ulegac:):)
wiadomo miłośc przemawia mocniej ale czasem trzeba zadziałac rozsądkiem i na moi wypróbowałam...jak raz przy przeziebieniu nie poszedł do praxy a ja szłam i pytałam czy kupic mu prochy to powiedział ze sam pojdzie,wiec dałam spokój i se radził....jak wróciłam z pracy koło 19 to zwijał się z bólu i sam błagał mnie o pojscie po prochy bo się nie wybrał... a ja nie na;egałam i nie wydzwaniałm do niego...wiec pokornieją i da się ich utemperowac i nie wchodzic do d...y bez mydła hehe
no i oczywiscie wykorzystywac jak my jestemy chore i lezec uparcie w łożko:):)
 
Do góry