reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej ..
u mnie niestety też leje :-( właśnie wróciłam ze szkoły następne 3 egzaminy za mną :-D zdałam, jeszcze tylko wpis z seminarki i wakacje :-p
jutro idę na wizyte do gina ciekawe co mi powie :baffled:
 
reklama
witam kochane przepraszam ze zniklam na tydzien bylam nad jeziorkiem z komputerkiem i przenosnym internetem play ale okazalo sie ze play tam zasiegu nie mial ;-( zaczynam was nadrabiac przedchwilka wrocilam ;-) spalilam sobie plecki ;-) a tak to ogolnie chowalam sie od slonka ale tylko 3 dni bylo slonko potem caly czas padalo ;-(
 
Madziu ja w sumie dobrze, w końcu zaczynają schodzic mi syfy z twarzy :| dalej jestem wiecznie śpiąca a tak poza tym to teraz sesja więc trudny okres, wczoraj miałam egzamin i dziś mam dwa na 15... :( A jak tam u Ciebie? Wszystko dobrze z Twoim chłopem bo przeczytałam parę postów i rzuciło mi się w oczy, że coś było nie tak

Czesc kochaniutka czekałam na Ciebie i juz zaczełam sie martwic bo tak długo Cie nie było.Ja wruciłam juz z Polski tydzien temu i tam zobiłam USG prywatnie Pani doktor powiedziała ze dzidzia rosnie elegancko i jak narazie nie ma zadnych problemow.We wtorek ide na oficjalne USG a w piatek mam wizyte u gina i załozy mi juz karte ciazowa.Mam nadzieje ze Twoja fasolinka tez rozwija sie prawidłowo?Trzymam juz kciuki za Twoje egzaminy i jak sie skoncza zaraz mi tu pisz jak było....
 
witam
Ale tu dzisiaj spokojnie. U mnie pogoda madal barowa więc siedzę i myszkuję po necie . ;-)
Pyscku gratuluje zdanych egzaminów!
 
ja dopiero wtorek zaczynam czytac ;-) nie odpowiem kazdeej bo tego zaduzo naplodzilyscie ;-)

iwasku a jak sie czujesz ??
 
Ostatnia edycja:
A dziękuje Atan bardzo dobrze:)
Rozmawiam z maluszkiem ;) Słuchałam sobie własnie akademii Pana Kleksa i uśmiecham się sama do siebie. Jeszcze niedawno śpiewałam to dla innych dzieci a za parę miesięcy będę śpiewała dla swojego ;-)
A jak u Was?
 
reklama
maly maksymilian albo amelka dokucza co jakis czas ;-) podbrzusze pobolewa sutki wrazliwe nawet na dotyk ale gdy poloze sie na lewym boku bol lekko mija a czasem calkowicie jutro ide do ginka kolo 10 moze sie uda w koncu byc o czasie przyjetym ale niewiem ;-)dam znac jak dojde do domku ;-)ogolnie dobrze gadam tez do brzuszka ;-)
 
Do góry