reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

25 km od Kraka. I u nas wczoraj była mżawka, taka co liście zmoczyła, wcześniej to już nie pamiętam kiedy. Jakby nie podlewanie, cały ogród by mi uschnął.
a kino nie zależy do końca ode mnie, a od męża. Jutro się będziemy decydować. Bo on czasem z dnia na dzień dowiaduje się, że nie może.
 
reklama
U nas taka pogoda, że szkoda gadać, wczoraj lało, dziś padało. Ja już bym poszła spać, ta pogoda mnie lula. Zamknęłam sobie oczy leżąc na łóżku, mój do mnie "nie śpij bo co w nocy będziesz robiła". Odwróciłam się do niego dupą i powiedziałam, żeby mnie w dupę pocałował...A on co? Pocałował i jeszcze ugryzł mnie w prawy półdupek....
Eee idę spać, nawet mój syn wie co robić w taką pogodę...
 
Ech zazdroszcze wam dziewczyny, że mozecie dzis tak poleniuchowac... ja jeszcze w pracy jestem i pewnie przed 23 nie wyjde... a nogi to juz nawet nie chce mówic jak mnie bolą... ale za to moze jutro bedzie masaz hehe ;-) u mnie tez pada cały dzien... a wrecz bym powiedziała, że leje... takze wesela mało udane...

ciekawe czy Atan udała sie pogoda na urlopie... hm?:eek:
 
no ja w tej chwili współczuje wszystkim urlopowiczom którzy nie wyjechali z kraju i mam nadzieje ze za dwa tygodnie będzie już pogoda tropikalna!!!
Sil a sms na środę z orange mozna wysłać już w czwartek :-)
 
U mnie dziś już nie padało. Kurcze mogłoby już to słońce się pokazać..!
Monis to pracujesz jako kelnerka.??
Kurcze dziś się na studia zapisywałam na internecie i za wpisowe sobie liczą 100 zł na mój dział a na inne mniej.. :eek: I 11.07 mam badania lekarskie do 12.00 w Radomiu a mam u siebie w mieście jeszcze dermatologa do 11.00 a jestem 12 na liście i nie wiem czy zdążę ehh..
 
A ja właśnie z imprezy wróciłam! :-D Było fajnie mimo ze ja bez alkoholu :tak: Udało mi się wyłgać lekami, ale nie było łatwo bo nawet rozpoczęła się rozmowa o ciążach i zostaliśmy zasypani pytaniami kiedy planujemy powiększenie rodziny. :sorry:

Ja nie chce mówić o ciąży znajomym z prostej przyczyny. Rok temu kiedy zaszłam w ciąże obwieściłam to wielu osobom. Rodzinie i bliższym przyjaciołom i?? I kiedy poroniłam było tragicznie... ludzie tego nie rozumieli i każdy pytał, a co się stało, a jak się czuje... a po co wam teraz dziecko, przecież macie czas itp... Człowiek w takiej chwili chce o tym zapomnieć a nie przy każdej okazji powracać do tego myślami i rozmową. Te kondolencje i współczucia doprowadzały mnie do histerii... Dlatego teraz wole nie mówić...

Najbliższa rodzina to co innego. Dają mi wsparcie ale i też ciekawe informacje. Mama opowiada o swojej ciąży, przygotowuje mnie psychicznie do porodu itp.
 
Ostatnia edycja:
Witam!!! Nareszcie mogłam do Was zajrzeć! Niestety wylał mi się wyświetlacz w moim laptopie i cały czas jest w naprawie więc dorwałam dzisiaj lapka od teścia w pretekście, że jutro mam egzamin i chciałam ściągi porobic :p
Błagam opowiedzcie mi w skrócie co się tu działo przez ostatni tydzień!! Mamy jakieś nowe fasolki???
 
A ja dziś tez miałam imprezkę w domku, taka rodzinną, ale ja bez alkoholu, 21dc więc już odpuszczam picie, wczoraj jeszcze ost. lampka wina ,,poczekam sobie spokojnie do @ , a może nie przyjdzie @ ;-)w razie czego odmawiam z powodu złego samopoczucia, a szczerze mówiąc to nawet ochoty nie mam, wypiłam łyczka wina i tak mnie wykrzywiło,,jakby wódki się napiła czystej,,a ffeee..
brzuszek ciągle pulsuje,,a czasem tak dziwnie ciągnie coś od wewnątrz,,nie wiem, nie chce sie nakręcać ale mam cichą nadzieje,,:):-)
u mnie w lubelskim tez pogoda beznadziejna, zimno i deszczowo oj gdzie ta pogoda letnia?????????
 
Kiniuś zaciskam mocno &&& żeby ten cykl był udany dla Ciebie :-)

Wrrr........ ale jestem zła na Ł.. Boże jak ten człowiek potrafi wkurzać.. :wściekła/y:
 
reklama
Witam dziewczyny... Gratuluję z całego serducha wszystkim tym które były i tym które dowiedziały się że są zafasolkowane... Czytam wasze posty codziennie i szkoda mi się wtrącać w wasze rozmowy. A więc w pon jadę się zapisać do gina (wiem że będziecie mnie wyzywać), ale musiałąm dać książeczkę ubezpieczeniową do podbicia bo jeszcze do pulmonologa muszę się zapisać z podejrzeniem astmy alergicznej... Więc w pon napiszę na kiedy mam termin, mam nadzieję że jak najwcześniej.. Bóle podbrzusza ustały czasami tylko ukłucie poczuję, ciekawe co mi powie. Jak na razie szukam pracy i może dalej zapiszę się do szkoły( w tym roku robiłam studium dietetyki i poradnictwa żywieniowego) , a marzy mi się tytuł technika... A dzisiaj opijam pierwsze moje auto( mój Dawid mi podarował), małe cinquecento ale zawsze mam pod czym głowę schować i jechać... pozdrawiam Was serdecznie kobietki.... Trzymam kciuki za starające się...
 
Do góry