reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kalisia, to data by się zgadzała... Nie napiszę Ci dokładnie objawów, mogę opisać swoje. Ja nie plamiłam na implantacje, ale wydaje mi się, że w tym dniu zrobiło mi się strasznie słabo, mroczki przed oczami, zimne poty... To było właśnie 29 a owu miałam 23, więc termin nam by się pokrywał, tylko nie miesięcznie. Ale ja gdybam na swój temat, już po
 
Kochana to zaczekaj jeszcze tydzien bo tak po 2 tygodniach idz sobie na test beta hcg z krwi bedziesz miala pewny wynik. ale widzisz ja 17 marca zaszlam a jak 10 kwietnia robilam mialam ze nie jestem a jak za tydzien poszlam to mialam pozytywny i az miesiac minal
 
Kasia- ja chyba jeszcze nie dojrzałam do tego by się nie przejmować :-) i to dotyczy mnie jak i Was :-) zawsze mi przykro,kiedy któreś nie wychodzi,a w ostatim czasie kiedy sama dostaję @ to się wkurzam i chce mi sie płakać :-( dlatego rezygnuje z temp. mimo,że jestem ciekawa jak działa mój organizm :-) ale owe skoki temp. nie idą w parze z objawami owu. i pozytywnymi testami owu. :-) ale na pewno będę do Ciebie zaglądać i trzymam kciuki mimo wszystko :-D ja teraz też czekam na @ niby wiem,że póki jej nie ma to jest nadzieja,ale tak mnie coś w brzuszku kręci,ze chyba nic z tego :-(
 
A ja dziś z M. mam iść w ramach przeprosin za wczoraj do CC.. i kurna pula z kodami wyczeprała się :-( masakra..
 
Dziewczyny, abstrahując od tematu mam pytanko do tych, które mają tel. w Orange. Macie jakieś problemy z siecią? Bo kurcze od jakiś 3 godz. wyskakuje mi błąd sieci i nie mogę się połączyć z nikim:baffled:
 
Ja mam i to b. czesto ;-) ale orange mam tylko dla rodziców młodego i do kodów na srody z orange w cc.. ale mój sobie przypomnial dzis jak juz nie ma kodow w puli :-/
 
reklama
Sil no chmurzy się niby ale burzy nie ma i nie słyszę, żeby coś gdzieś obok...Jak tak dalej pójdzie to idę do salonu Or.niech coś z tym zrobią bo ja się muszę z chłopem skontaktować pilnie:-)
Sil, a jak Ty się czujesz, jakieś dolegliwości? Masz juz jakies typy imion?:-)

Magda ja tak mam pierwszy raz i zmienić sieci tak szybko nie mogę bo uwiązana jestem abonamentem.
 
Do góry