reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam kochane;) u mnie cos pochmurno dzis i nic mi sie nie chce a zaraz trzeba z pieskami na spacerek wyjsc:tak: dalej plamie i nie wiem co mam robic a moze to @ ale cos za wczesnie by przyszła:no: moze cos mi poradzicie??
 
reklama
Hej
Mam pytanie odnośnie temp. Bo już sama nie wiem czy ten termometr jest dobry czy wadliwy.. Dziś jak zmierzyłam temp pierwszą była 36,71 a jak wyłączyłam i włączyłam termometr to zapamiętana była 33,61. Druga zmierzona temp. była 36,67 a zapamietana przez termometr 33,33. Ja myślicie może ten termometr jest wadliwy :dry:.
 
no własnie ktoras z dziewczyn mi juz napisała, ze to moze byc to kurcze ale nie jestem pewna w sumie nigdy mi sie takie plamienia nie zdarzały a moze zatestowac?
 
Sil ten durny kot już 3ci raz wyleciał, poprzednie dwa razy było przez okno w kuchni bo się debil za bardzo wychylał, ale wtedy 3 dni i on z powrotem w domu. A teraz...on jest ładnym kotem kastrowanym na dodatek, a gorzej bo to kot mojej 13letniej siostrzenicy a ona strasznie za nim ryczy. Jak byliśmy u rodziców kilka dni po jego zniknięciu, wróciła od taty mnie zobaczyła i w ryk totalny wpadła. Najgorsze jest to, że częściowo moi rodzice pogodzili się z faktem, że kot się nie odnajdzie (już nie wspomnę faktu, jak kilkanaście lat temu jak mieliśmy dwie siostry, jedna też wypadła z balkonu ale znalazła się po 3ch miesiącach), a ja nie chcę dać za wygraną bo kota mi niesamowicie szkoda, jest na swój sposób charakterystyczny i jedyny w swoim rodzaju. Dodałam ogłoszenia o jego zaginięciu gdzie mogłam na necie, będę pisać prośby do wrocławskich gazet o umieszczenie ogłoszenia u nich czy na stronie czy w gazecie.
Macie z resztą to ogłoszenie
Zobacz załącznik 367578
 
A moja kotka urodziła malutkie koteczki, ale kiedy miały 3 tygodnie nasze fretka uciekła z klatki i je podusiła... :-( a ja później kiedy weszłam do przedsionka wszytko widziałam!! Trzy noce pod rząd mi się to śniło, a nie dobrze żeby człowiek w ciąży takie sceny oglądał... małych nie dało się uratować niestety... Na szczęście nasza kotka szybko doszła do siebie i zapomniała o maluchach.
 
Kalisia, jak dopiero implantacja, to troszkę za wcześnie na test, bo hormon wytwarza się dopiero po zagnieżdżeniu, więc sikacz to za mało czuły, jedynie beta. A nie miałaś, no bo się wcześniej nie gnieździł. Nie chcę Cię wkręcać, ale skoro to coś nowego, i to takiego, że trudno sobie wymyślić, bo namacalne, to może...

Ael, fajniutki kotek :) Dopisz o nagrodzie... Bo wtedy ludzie jakoś chętniej...
 
reklama
no własnie ktoras z dziewczyn mi juz napisała, ze to moze byc to kurcze ale nie jestem pewna w sumie nigdy mi sie takie plamienia nie zdarzały a moze zatestowac?
A kiedy mialas OWU WZGLEDEM MIESIACZKI?

przepraszam was ze bez polskich znakuw ale nie wyskakuja mi moze ktos zna kombinacje klawiszowa by powrucily
 
Do góry