reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Claudia - ktoś kiedyś powiedział, że dziecko nienarodzone nie umiera... Ono po prostu zmienia datę swoich narodzin ;)

Paluszku congratulations :*:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
CLAUDUSIA bardzo mi przykro i bardzo mocno Cie tulę
LOVKA dawno mnie nie było i chyba nie miałam okazji, więc GRATULUJĘ

jak tam reszta zafasolkowanych??
Ael szukasz pracy?? czemu to tak? powinnas wypoczywac.

u mnie dzis 11 dc i lekarz zabronił sie bzykac ;( a ja mam taka ochotę!! a juz mowie dlaczego ;) w 5dc porobiłam sobie wszytkie badania hormonalne i wyszły książkowo ;) bardzo dobrze ;) dostałam tylko CLO na takie danie poweru pecherzykom... dzis robilismy badania ansienia mojego M i poprawiły się !!n lekarz był zadowolony... w porównaniu z ostatnimi to są duzo lepsze... no nie idealne ale jak na ansza sytuację to i tak dobre.... niestety ciągliwosc jest kiepska więc same nie dadzą sobie rady.... w środę albo w czwartek bede miała wykonaną inseminację ;) bardzo się ciesze ;)

w związku z tym ja tez szukam pracy... nie chce isc pozniej od razu na zwolnienie ale do momentu kiedy samopoczucie mi na to pozwoli. czas akonczyc prace dorywcze i znalezc cos na umowę....

za wszystkie staraczki i testujące na dniach trzymam kciuki :*
 
cześć dziewczynki:-D
miałam ambitny plan, żeby nadrobić to co naskrobałyście ale niestety poległam w połowie:sorry2::-D
działo się coś ciekawego? przybył ktoś nowy do grona staraczek? :-D
i jeszcze raz dzięki za wsparcie i ponowne ustawienie do pionu:-D
 
a ja zła na swojego.. wczoraj byliśmy oglądać buty, nie kupiliśmy, dziś M. pojechał z teściówką kupić te buty.. wrrrr. czuje się jakby to ona miała decydować w co się ma M. ubierać, już nie wiem, jak mam do niego dotrzeć..
 
Nie jest sponsorem musi zaakceptować wybór synka.. bo bez tego się chyba nie obejdzie i będzie chora..:/ mam nerwa jak nie wiem :-/
 
mijenak nadrabiaj ja trzymam mocno i dlatego nie pisze bo nie mam jak ;-)
Magd.a to dziwne nie rozumiem tego kompletnie, a gadalas z nim o tym? niech Ci powie wprost o co chodzi z tym zakupami, niech wie ze jest Ci z tym zle.
 
reklama
Nie chce z nim się kłocic o takie rzeczy.. niech robi co chce.. jest mi przykro.. że musi kwestie swojego ubioru z mama konsultować :-(
 
Do góry