reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej laseczki witam na poczatku tygodnia:/ nie lubie poniedzialku ale mam dzis wolne:) wczoraj poszalalam sobie z laseczkami na piwku pogaduchach i doweidzialam sie ze moja szefowa tez sie stara o dzidzie:) hihi wiec temat byl jak hoho
zostawilam swojego chlopa w pieruny i pojechalam jak przyjechalam to sobie z tesciem byli w barze na piwku i juz wrocilam zla bo nogi mi sie mylily w drodze do domu... przy okzaji dowiedzialam sie ze moj jest taki wredny dla mnie bo stawia swojego synka z poprzedniego zwiazku na najwyzsze miejsce.. ze nikt dla niego nie jest tak wazny nawet ja:/ wiec znowu klotnia byla i wyszlam obrazona z wanny i pa poszlam spac... wczoraj tyle rzeczy mi powiedzial ze hoho wiem co powoduje ze ja obrywam za jego smutki zale ktore ma do siebie:/ dobrze ze moje starania odeszly na drugi plan bo po wczorajszych gadkach mi sie odechcialo wszystkiego:/ dzis na trzezwo go wyciagne na spacerek powiem mu to co z wczoraj zapamietalam czyli wszystko poczekam co mi odpowie i powiem mu co mysle o wszystkim... wczoraj mu powiedzialam ze nie chce miec z nim dziecka skoro on wszystko chce dac swojemu z poprzedniego zwiazku a jak sie pojawi nasze to co?? bedzie tak ze nasze nie bedzie sie liczylo boje sie tego i poczekam na jego argumenty chce miec ze mna dziecko dlaczego?? skoro liczy sie tylko jego syn z poprzednia kobieta powiedzialam mu ze jak chce to niech sobie wraca do swojej dawnej ku**wy.. bo co to za matka co sie puszcza przy dziecku z co chwile z nowym fagasem?? sie puszcza na prawo i lewo ciagle zdradzala mojego. teraz o mnie jest zazdrosny przez jej wybryki. odpowiedzial ze nigdy by do niej juz nie wrocil bla bla. ale czego on sie spodziewa ze 5 latek zrozumie ze tata wyjechal do szwecji pracowac mama sie puszczala itp byla z nim tylko dla kasy maly nie rozumie wartosci pieniedzy jeszcze i po co one sa w zyciu i sie dziwi ze jak maly mial rok nie bylo go ciagle przy nim to syn nie jest do niego przywiazany? jak sa razem sa nie rozlaczni maja dobre relacje bo widuje malego mojego J byla laske relacje sa ok. ale tesknota za malym ma sie odbijac ciagle na mnie?? moze mnie nie zrozumiecie bo pisze w nerwach cala i pewnie maslo maslane ale komu mam sie wygadac jak nie wam:) tylko wy mnie ustawiacie do pionu. i tekst dziecka do ojca tato idz juz sobie go najbardziej zabolal:/
 
reklama
magenta ojoj <głaszcze >dlA ciebie by ci sie humorek poprawil
brokatowy-mis.gif
[/url][/IMG]
bedzie z czasem lepiej napewno :-*trzymaj sie :-*niewiem tylko czy inwestowac w ten twoj zwiazek,,, ale to ty musisz podjac ta ciezka decyzje ,,,
 
juz duzo mysle o tym wszystkim co dalej robic okaze sie co bedzie mial mi dzis do powiedzenia po % mowi sie prawde ale on jest tak zamkniety w sobie ze ciezko cos od niego wyciagnac:/ ale dzis raz na zawsze szczera rozmowa i jesli bedzie cos nie tak to stanowczo sie zastanowie czy ma to sens
 
Witam kobietki

Nie ma możliwości żebym Was nadrobiła. My byliśmy od czwartku na weekendzie w Międzybrodziu Bialskim. Było pięknie, odpoczęłam i zrelaksowałam się:-) jutro wizyta u gina

Widzę że dużo nowych przyszłych mamusiek dołączyło. Witam Was dziewczyny i szybkiego zafasolkowania:tak:

Atan Kochana wszystkiego NAJ
 
Witam w ten piekny sloneczny dzien :) Ja mam teraz troszke wolnego po przepracowanym weekendzie ;) Jutro czeka mnie ostatni egzamin wiec leze w lozeczku i sie ucze :D Ale musialam tu zagladnac :D hehe i tak sobie wlansie pomyslalam ze na 30.06 sporo mi sie zlozylo ;p m.in testowanie i wyniki z bardzo waznego egzaminu ktory pisalam prawie 2 tyg temu :D chyba ze nie bedzie po co testowac bo podbrzusze pobolewa jak na @ ;/
 
witajcie laseczki :-)
u mnie dzis jakos ciemno :baffled: niby cieplo ale GDZIE JEST SLONCE!!!
mag koniecznie musisz podjac jakas decyzje, nie pozwol zeby facet tak robil z toba co chcial-dzis cie kocham wiec jest fajnie ale jutro juz mnie draznisz wiec nie chce mi sie na ciebie patrzec!!! badz stanowcza! trzymam &&& mocno


oooooooo jak tylko to napisalam to SLONCE WYSZLO :-D
 
Czesc kobietki :) Ja na moment i tylko troszkę przeczytałam.

Klari, nie martw się, ułoży się, tak, czy inaczej.

Nie wiem, która pytała o most. Most Tumski we Wrocławiu jest mostem zakochanym i tam się kłódki wiesza
 
reklama
hejka:)

popieram she....tez chce zobaczyc wasze wykresy:):)
Atanku kochana życze ci żebyście zawsze się tak kochali jak teraz:):)
magenta powiem ci ,że patowa sytuacja i cięzko bedzie z niej wybrnąc bez szwanku....na pewno czeka was wiele kompromisów jak chcecie zachowac związek...ale z obu stron....jezeli to jednak niemozliwe to przemysl sprawe związku...czy chcesz całe zycie się godic ty i wasze dzieci na taką sytuację...:(:(
ja wyznaję zasadę ze to kobieta i mezczyzna tworza rodzinę i związek i przez całe zycie powinni byc dla siebie najwazniejsi,a dzieci są owocem tego związku które się odchowa i odchodza układając swoje zycie a wy jestescie całe zycie razem wiec na kazdym kroku najbardziej trzeba budowac tą własnie wiez...dziecko nie moze byc w tym przeszkodą....:)

lovka super ze wypoczełas
dziura i co dorwałąs z rańca meża???
she trzymam wiec mocno kciuki za 30 czerwca- niech bedzie podwójnie szczesliwy:):)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A my na rocznice nie dajemy sobie prezentów,bo świetujemy razem nasze świeto wiec idziemy na dobra kolacje albo jakis wypad romantyczny tylko we dwoje...jestesmy dla siebie po prostu...:):)nawet za bardzo nie rozumiem dlaczego wtedy daje się prezenty..hmm
Prezenty to ja wyznaje tylko na urodziny...i ewentualnie swieta zalezy od tradycji...i to mi wystarczy...bo wole takie małe niespodzianki bez okazji..:):)

A mój mąz na szczescie piłki noznej nie ogląda i nie lubi za to razem jako zapaleni siatkarze chodzimy na mecze siatkarskie i to nam wystarcza:):)
 
Do góry