reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lovka tańczące fontanny przy hali stulecia kochana na tzw pergoli:):)

kasia.natka jak bardzo się czegos chce to zawsze tak jest,że mętlik w głowie i nie zabardzo wiesz co zrobic...mysle ze kluczowa jest tu cierpliwosc i spokój kochana,zaczekaj moze do srody i jak się nic nie bedzie działo to w zwartek pojdz na bete...bo to bedzie twój 36dc....
trzymam kciuki kochana i spróbuj zając się czyms innym moze teraz...az do czawrtku:):)
przesyłam jeszcze troche fluidków zeby nie zabrakło:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

mineralna no to masz przedsmak macierzyństwa...wprawaiaj się...:) mnie nadal przerażają takie maleństwa...nie wiadomo jak złapac zeby krzywdy nie zrobic:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
soglam dziekuje ci za te slowa i fluidi ;) Ale ciezko wytrzymac w takiej niepewnosci :D Ja bardzo wierze ze w tym miesiacu nam sie udalo ale jednak juz tyle roczarowan bylo. Zobaczymy co bedzie :D
 
Cześć wam

A ja jestem w domu rodzinnym rodzice pojechali na zakupy a ja siedze z braciszkiem :) mam przedsmak macierzyństwa :) 3 tyg i 4 dni ma Robercik(mój brat)

Ale masz malutkiego braciszka... GRATULUJĘ

Wszystkim przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odezwę się póżniej, bo teraz niestety praca czeka :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dokładnie :) odbywam praktyki bycia mamą :) Nie narzekam wczoraj go kąpałam a jak pierwszy raz na ręce go wziełąm to sie popłakałam :)
 
Wiecie co dziewczyny .... jak tak czytałam co pisałyście o swoich partnerach to aż mnie ciarki przechodziły...Współczuje Wam tych problemów . Jak tak myślałam kiedyś dlaczego moje poprzednie związki się rozpadały to doszłam do wniosku że za mało rozmawialiśmy o tym czego oczekujemy i jak odbieramy daną sytuację.
Teraz mogę z czystym sumieniem napisać , że obecny związek jest tym czego szukałam . Za każdym razem kiedy jest jakieś nieporozumienie staramy się na bieżąco wyjaśniać i dochodzić do kompromisów. Być może jest to też zasługa mojego , bo tez nie lubi niedopowiedzianych zdań itp... No i w ogóle muszę go pochwalić zawsze mi pomaga w sprzątaniu zmywaniu praniu robieniu obiadów :D Jakoś udaje nam się uzupełniać :-)

Ael trzymam kciuki żeby udało się szybko znaleźć jakąś prackę :)Jak Ty się w ogóle czujesz?
 
reklama
sama juz nie wiem...mysle sobie ze tylko niepotrezbnie sie ludze...
no i jeszcze ten duphaston-brac go nadal czy nie...teoretycznie gin kazal czekac do konca miesiaca i sc na bete i dopiero jak negatywna to dupka odstawic wiec tylko ta tempka mnie tak doluje...


mineralna-przecudny ten twoj braciszek :tak:
 
Do góry