reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Plan alarmowy odwołany, jutro wykres zakłócony przez Kasię.natkę :-D bo mnie wystraszyła,że nie widzi wykresu :-D

Atan.. właśnie miałaś wszystko widzieć, Kasia mnie wystraszyła,że nie widzi mojego wykresu ;-) ,że nie uzupełniony :-)
 
reklama
I zadna nie laczy sie z emna w bolu ze bede sama cala noc...ehh tylko znow o wykresach sobie tu rozmawiaja ;p Magd.a przywoluje cie do porzadu ;p
 
kasia zakrecona bo sie boi co z nia jest czy @ czy fasolka ;-) ja mysle ze fasolka mi tez spadala tempka wiec niema co sie martwic chyba ze jutro calkowicie spadnie ... ale ma nie spadac chce by miala czerwcowa fasolke ;-)
she a ktory dc masz?? bo masz miec za 4 dni fasolke ??czy mi sie zle wydaje ?/ wiec mozesz spac spokojnie sama maz nie potrzebny ale lacze sie w bolu ja czesto zdaza sie ze spie sama bo jade do rodzicow a moj do domku swojego tqak czasem jest ;-) bedzie dobrze <głaszcze> maz wlasnie przyszedl ;-)
 
she przepraszam,zachowałam się jak gówniarz:zawstydzona/y: :-D

She, mój też ma świra na punkcie pończoch :-) ale ja jeszcze nigdy się mu nie pokazałam.. bo nie mam ;-) she, pomyśl ,że masz caaałe łóżko dla siebie ;-) a teraz niech fasolka odpoczywa Twoja ;-) możecie spokojnie spać :-)
 
Magd.a zostaje Ci wybaczone :D ohhh mam nadzieje ze z ta fasolinka to wywrozysz :D A moj kochany J pracuje za granica :D Viennaa ;p ehehe A ponczochy ajj kochana zmykaj jutro do sklepu i kupuj :D Jest super :D My sobie eksperymentujemy i uwielbiamy umilac igraszki :D Mamy miliony wsponien cudownych :DTyle pomyslow juz zrealizowanych a jeszcze tyle przed nami :D Absolutnie u nas nie mozna mowic o rutynie :D:D
 
reklama
Nie wiem,z M. jeszcze nie bawiliśmy się w role.. pończochy pewnie byłyby fajnym dodatkiem , ale nie wiem boje si,ę,że będą moje nogi jak szynka wyglądać :-(
 
Do góry