reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lena, witaj, masz bardzo regularne cykle, troszkę poobserwujesz i będziesz wiedziała, że to nie problem :)

Z kawą spróbuję za rok.. może, bo generalnie nie lubię, a teraz to już całkiem
 
reklama
Hej laski :-)
Odebrałam dziś prawko i mogę już bez problemu jeździć ;-).
Wczoraj nie było przytulanek bo się pokłóciłam z Ł trochę przed spaniem :-p. I już od dziś zaczęłam mierzyć temp :-).
Dziewczyny się pewnie nie odzywają bo się zajmują sobą i fasolkami. Na pewno u nich wszystko bardzo dobrze :happy: I na pewno się nie długo odezwą.
 
Atan na skarbmamy już udostępniłam bo tak to miała przez parę dni tylko dla mnie widoczny ;-). I dziękuję. ;*

Zapomniałabym witam Lene i mam nadzieje, że będziesz się dobrze tu czuła w śród nas :-)
 
reklama

A u mnie dzisiaj pogoda do du… za to teścik owu. troszkę bardziej widoczny :-D mam nadzieję, że jutro, albo pojutrze będzie jeszcze bardziej wyrazisty :-D

Akka- starowniko hi hi to nie będę tutaj sama emerytką :-p

Mija- mi również milutko :-D

Paluszku – cieszę się, że wróciłaś :-) ale bardzo dobrze, że sobie odpoczęłaś, odreagowałaś :-D Myślę, że naładowałaś bateryjki :-D

Iwaksu- kochana, mnie możesz już wpisać na III cykl :-) boż to już trzeci ;-) faktycznie lista starczek się zmniejsza :-D mam nadzieję, że uda mi się awansować na górną listę ;-)

Sweet- GRATULACJE!!! :-D jej faktycznie szybciutko Ci przyniosło szczęście nasze forum :-p :-)

Fiona- w końcu się pojawiłaś :-D jak się czujesz? :-)

Lovka- ja jestem rocznika ’86 :-D

Sil- aaaa już wiem o co Ci chodzi :-) szczerze mówiąc nigdy się nie zastanawiałam ile dni trwa moja faza lutealna, ale wyczytałam, że dolna granica to 10 dni, więc z tych wyliczeń by się zgadzało :-D ooooo fluidy to łapię :-D

Kiniuś- u mnie z mierzeniem temp. też różnie bywa, ale póki co mniej więcej się pokrywa z moimi obserwacjami organizmu :-D

Fifka- po tyłku powinnaś dostać za to przemęczanie się, może Tobie się wydaje, że nic wielkiego nie robiłaś, ale dla brzusia to za wiele :-) dbaj o Was :-)

Atan- już Cię znalazłam :-D takie jedno dniowe wahania temp. mogą się zdarzać :-) tak słyszałam :-D

Dziurka- ciesz się chłopem a nie się spinasz :-D ja właśnie tak postanowiłam :-D zobaczymy co z tego wyjdzie :-D

Lena –witamy :-D
 
Do góry