reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kwiatuszek, gdybym nie wiedziała,że nadal się starasz pomyślałabym ,że to syndrom wicia gniazda przez kobiety w ostatnim "stadium" ciąży :-D
 
reklama
Cześć kobietki :)

Witam nowe staraczki, wczoraj się nie przywitałam... Głupia i niegrzeczna ja, w zamian macie fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gratuluję tym, co już mają swoją Kropeczkę :)

Nie wie któraś co z Moniką? Miała iść do gina, bo plamiła i zniknęła, martwię się.
 
starania do dupy spadla tempka a moj mowi ze tempka nie wazna on czuje ze jestem i ze jesli sie okaze ze nie to znaczy ze jeszcze nie mielismy byc rodzicami a jak tak to mielismy byc rodzicami i ze bede super mama jeszcze taki tekst ci powie i jak sie czlowiek ma nie nastawiac ;-) az mi sie lezka zakrecila a do tego moj telefon sie zepsuł stoje przed naprawa i co pana niema a czynne od 11 do 11.10 czekalam az poszlam do drugiego sklepu tez zamkniete wracam nadal faceta niema slysze moj telefon sie wlacza no to szybko wlaczylam i zrobilam powrot do ustawiej fabrycznych kit z numerami telefonu tych co niemam zapisanych na karcie sim no i co ustawilam juz sobie spowrotem tapete i co znowu sie niechce od blokady wlaczyc zaswieca sie nadole klawisze a ekran czarny ;-(poddaje sie ;-(

magda ty to umisz choc lekko poprawic mi nastrój :-)
 
Ostatnia edycja:
Atanku nie martw sie telefonem, naprawi się i bedzie ok a jak nie to odpoczniesz troche od świata:tak:Pomyśl sobie, że kiedys tel nie było i jakoś się żyło, umawiało na randki....
Humor sobie poprawiam naleśnikami z dżemem truskawkowym domowej(własnej) roboty.:-)Owszem mam dziś gorszy dzień ale czasem trzeba jakoś odreagować, nie można być cały czas usmiechnietym.....Także mnie mój smutek właśnie przechodzi bo czuję, że jesteśmy coraz bliżej celu.....:-)
kwiatuszku ja mam to szczeście, że mam męża świetnego kucharza w domu.
 
reklama
Ja wczoraj kupiłam 11 kilo truskawek, obrałyśmy z mamą, od wczoraj zasypane cukrem, dziś odlałyśmy sok, a truskawki się lekko przesmażają. Mniam...

No dziewczyny pouciekały. Może na swoje miesiące. Ale szkoda, że się nie odzywają. Claudusia też milczy. Mineralna postraszyła szpitalem i zwiała :(

Mam nadzieję, że Ael pomogą.
 
Do góry