reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan he he bywa ;-).
Truskawcia brać chłopa w obroty jak najczęściej .! :-) hihi

Uciekam na razie ;-) Do wieczorka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
lena witamy w naszych progach ;-) z plodnymi gdy masz regularny cykl bedzie latwiej ;-) a stosujesz jakas obserwacje swego cyklu temperature badasz wyglad śluzu ??
- Wynik - NetMama.pl tu masz podstawowy kalkulator dni plodnych ;-)

Dzięki wielkie za adres stronki, teraz łatwiej będzie mi kontrolować te dni. Obserwacja samej siebie nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
 
Lena, spokojnie, trzeba się troszkę wprawić. Śluz z reguły jest widoczny i to wtedy. A tak mniej serio, choć nadal naukowo, jak masz chcicę na faceta, to to ten czas ;)
 
A ja chyba mam dziś gorszy dzień. Jakieś wątpliwości, zrezygnowanie, brak sił. I jeszcze mój M. taki zmęczony przychodzi, że wogóle nie ma ochoty na przytulanki. I jak tu sie starac... Zaczynam wątpic, czy kiedykolwiek się uda. Wiem, wiem... może i marudze. Ale kto stara sie prawie rok to wie o czym mówie!!!
 
A ja dziś zła masakrycznie, nic dziś załatwić nie mogę, na uczelni, u operatora wrrr aż grzmię, jeszcze tłuc się autobusem z wózkiem musiałam i nikt kompletnie nie pomógł mi nawet z tym wózkiem..
 
Basati, a może trzeba naładować akumulatory. Zbliża się długi weekend, jedźcie gdzieś, odpocznijcie, wyluzujcie od starania się na te 4 dni. Nabierzecie sił, nacieszycie się sobą
 
Wyjeżdżamy własnie jutro... jetem przed owulacją. Mam tylko nadzieje że nie przeoczymy owulacji. Musze jakos się odstresowac.

sil- prosze o jakieś fluidki!!!
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I nie licz, nie planuj, nie sprawdzaj, kochaj się z przyjemnością, to ma być Wasz czas, a jak przyjdzie Dzidzia, to super :)
 
reklama
Dziękuje kochana. Potrzebuje czasem takiego kopa w du...e!

A ty jak się czujesz???

Ps. Dziewczyny mam jeszcze pytanko. Czy można używac żeli nawilżających albo czegos innego podczas stosunku jak sie stara o dziecko??? nie jest taki żel szkodliwy dla plemników.? Mamy taki niebieski nawilżający z durexa, ale nic na nim nie pisze czy można używac podczas starań. Bo na niektórych to pisze. A bez żelu to czasem ani rusz. Mimo tego że jest" mokro"- to nie jest ślisko. Przepraszam za prostolinijnośc wypowiedzi.:-)
 
Do góry