reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Paluszku dziękuję za fluidki ale zdziałać cos mogą dopiero koło 27. :-)
Sil, trzeba było mówic wcześniej, już schowałam odkurzacz:-p

A teraz zaprosić jedynie moge na kawę, dla zafasolkowanych jakiś sok się znajdzie:-D
 
Atan- Ooo ho ho to teraz melduj codziennie jak temp :-D nie dziwię się, że się doczekać nie możesz, ale do testowania jeszcze troszkę czasu Ci zostało :-)

Paluszku- a nie wiem na czym stanęłaś :-) Ostatnia chyba Fifka zafasolkowała, a reszta wciąż czeka :-D Jjjjeeeejjj cieszę się strasznie, że wyniki masz dobre :-D jak na moje (nie fachowe)oko to przyrost niezły masz :-D Fluidki chętnie przyjmę i ja :-D mogą być nawet podwójne :-D

Ael- kchana Ty nasza, do mnie proszę pretensji nie mieć :-) ja od wczorajszej nocy zaczęłam już zabierać od Ciebie mdłości… do dziś mnie muli (ale to chyba po ilości kawy którą piłam w nocy w pracy :-p muszę dać sobie z nią spokój )

Magd.a- eeee tam powinnaś gwałcić jak masz ochotę a nie marudzić :-p

Dziurka- to już nie będziesz miała brudnych myśli o norach jak Ci się @ skończyła :-D ja się dziś do roboty zabieram :-D

Lovka- :-D widzę, że w gotowości jesteś :-D tak obserwuję Cię i mnie już skręca z ciekawości co tam się u Ciebie w brzuszku dzieje :-D trzymam &&&& :-)

Sil- więc wysyłam do Ciebie deszcz :-D bo u mnie go trochę jest :-D

Kasia- a weź daj linka na tego Twojego wykresa :-D popatrzę sobie :-) może też czegoś się nauczę :-)

Kwiatuszku- ja się mało znam, ale pęcherz z płodnością chyba nie ma za wiele wspólnego :-)

A teraz ja się biorę za ogarnięcie swojej chaupki :-D
 
Truskawcia, teraz to ja się ostro do roboty biorę:-D
kwiatuszekq, teścik na owu. robisz?

08icon_chick.gif

Atanku ślicznie dziękuję za zaproszenie
08icon_chick.gif
:-)
 
Ostatnia edycja:
och zapomnialam :zawstydzona/y: - pok kochana witaj, super ze jestes i ze wszystko ok, bardzo sie ciesze :-)
Truskawcia sprobuje z tym linkiem chociaz nie wiem jak to sie robi


no niestety nie umiem :-(
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszekq ooo widzę, że chyba podobnych testów używałyśmy, ja teraz próbuje kasetkowych. Ja działam tak czy inaczej, ale na owu. to ze zdwojoną siła. :-)
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Coś się działo ciekawego.? Są jakieś nowe fasolki.? Jak tam zdrówko i samopoczucie u naszych ciężarówek.?
Nie dam rady nadrobić bo się czymś zatrułam i od rana mnie gania do kibelka na wymioty.. :-(
 
Do góry