reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil- dziękuję kochana za fluidki :-* łapię pełnymi garściami :-D

Soglam- aaaa mam Cię Łobuzie jeden ;-) Jak się Cię zmobilizuje to grzeczna jesteś ;-) dziękuję za fluidki :-* czym więcej tym lepiej :-D



chociaż coś mi się zdaje, że w tym miesiącu nie uda się Nam wstrzelić (to mówi rozumek) ale jednak mam nadzieję (to mówi serduszko) aaahhh jakie to skomplikowane :-p

kobieto przede wszystkim tyle o tym nie mysl...ja zawracałam czym innym głowe i szukałam pracy i szczerze nie chciałam jeszcze w maju zajsc bo ta prac....chcociaz umowe chciałam podpisac...ale seksu się zachciało i tak wyszło...teraz isę ciesze ale i twardo szukam pracy bo nie odpuszcze i siedziec w domu ponad rok nie bede...o nie....

wiec czasem serce z rozumem idą w parze...a i tak jest na przekór:p:p:p
 
reklama
Soglam- właśnie staram się o tym nie myśleć, i chyba (licząc się troszkę, że w tym miesiącu może jeszcze nic nie wyjść) nie będę jakoś strasznie rozpaczać :-) Muszę nauczyć się podejść to tego jak mój Luby- chce i się stara, ale jak nie w tym miesiącu się nie uda, to mobilizuje się na następny :-) właściwie to go podziwiam, bo ja bardziej panikuje :-p Ale myśl o dziecku czasem przelatuje przez głowę, zwłaszcza w TE dni he he :-)
A Ty bardzo dobrze, że masz swoje plany i je realizujesz :-) Trzymam za to &&&& :-)
 
oj trzymaj TRuskawica mocno kciuki teraz szczególnie bo mam czas do szukania jeszcze nie cały miesiąc...eh..a czekam teraz na rezultat 4 ostatnich rozmów,dzisiaj tez byłam w na jednej...eh juz chce miec za sobą te ciągłe wysyłanie cv....nawet nie czuje że w ciązy jestem...tyle rzeczy na głowei...eh...ale też się przynajmniej nie zamartwiam...
 
Trzymam mocno, mocno &&&& :-D właśnie, przynajmniej nie masz czasu ma zamartwianie się :-) wierzę, ze przez ten miesiąc wszystko się wyjaśni i będziesz miała pracę :-)
 
Soglam- Trzymaj mocno :-D ja będę trzymać &&&& za Ciebie cały czas :-D Liczę na to, że będziemy szczęśliwe w tym samym czasie :-) nie może być inaczej :-)

Kalisia- ja dzisiaj mam 11 dc i zrobiłam test z ciekawości i wyszła druga kreseczka taka bledziuteńka :-) Przy cesarce nikt inny nie może być na sali, ale mój brat chciał być przy żonie przy porodzie (mieli mieć poród rodzinny) a bratowa miała cesarkę, więc brat przy porodzie nie był, ale dosłownie chwilę po porodzie trzymam na rękach swoją córcię, i mógł wejść na oddział później :-D aaaahhh jak mi opowiadał to aż mi łezki leciały ze wzruszenia :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie nastawiaj się, bo to nie jest przesądzone. Koleżanka z wadą rodziła naturalnie. Mnie przez całe życie mówili, że przez serce tylko cesarka, dziś mówią o naturalnym :) A jak Ty byś wolała?
 
Do góry