reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no tak mysle ze 0 dni liczac ze faza lutealna bedzie trwac 14 dni bo mam juz 31dc a normalnie 29dni ;-) ale mialam w trakcie monitoring raz i wiedzialam ze jest pecherzyk jeszcze ;-)
To dobrze ze u ciebie wszystko ok ;-)

bo mnie ostatnio pobolewa brzuszek na dole i mam tak ze jak energicznie stane to zakuje mnie ahh mam nadzieje ze to ta przyszla fasolka a nie cos innego ...

to ja nic nie rozumiem. masz teraz 31dc czy 10dni do terminu miesiaczki? :)
 
reklama
strasznie to skomplikowane :)
ja sie wybilam z rytmu. nic nie lykam, niczego nie mierze. Cieszylam sie jak dziecko jak bylam u gina i musialam w telefonie sprawdzic kiedy mialam miesiaczke, bo nie wiedzialam. to byla dla mnie zupelnie nowa ale bardzo radosna sytuacja! :)
 
pok bo Ciebie ta fasolka musi wziąc z zaskoczenia ;-)


kurde jak fajnie,że jesteś, będą się pozostałe staraczki cieszyły ,że dałaś znak życia :-)
 
hej kobietki:):)

atan,kasia,lovka i wszystkie testujące niebawem ja mocno trzymam kciuki i przesyłam fluidki dla was
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pok witaj kochana:):) to swietnie ze tak się miło zaszkoczyłas ostatnio i mocno luzujesz:):) a jak tam sytuacja z twoim mężczyzną?? mam nadzieje ze się trochę spraw ułozyło i juz lepiej kochana:):)

magda ty się tak nie przegrzewaj kobieto:):)

fifka i takiego prysznica tez porzebujemy...ja sama się stawiam do pionu...nic juz nie czytam w necie i wiem ze bedzie dobrze i nawet dzisiaj zadzwonie przęłozyc wizyte na tydzien pozniej zeby widziec serducho...ot co...a ostatnio co w necie przeczytałam to o pustym jaju płodowym,które miałąm w ostatniej ciązy i ze niezwykle rzadko to się powtarza a w zasadzie w ogóe to juz niczym się nie martwie ...bedzie gites:):)
 
Ostatnia edycja:
No ginekolog powiedział że miałam 2 owulacje bo najpierw z. Prawej pęcherzyk był a potem z lewej i z lewej cały czas pobolewa wiec się wszystko wydluzylo wiec mnie ostatnio kusi bo może cos z tej pierwszej jest i by wyszedł test Ah zastanawiam się cały czas...już mam 2 lekarzy wiec nie dam rady więcej pisać...marszów kochane:-)
 
Nooo wierszyk Iwaska jest zawsze najlepszy na ogarnięcie kto i co na forum he he ;-)

Fifka- należało Ci się ;-) Mamusia dobrze Ci radzi :-) Nie stresuj się taaaakkk!! :-)

Soglam- niu, niu, niu a mi imiennych fluidek nie wyślesz? :-p i masz zakaz na czytanie w necie głupich informacji :-p wolno Ci tylko na BB wchodzić i już :-)

Kalisia- zależy ilu dniowe masz cykle :-) ale jak nie wiesz (lub nie jesteś pewna) to podobnież od 10/11 dnia cyklu trzeba robić raz dziennie :-)

Atan- będzie dobrze, nie myśl też tyle, bo widzę, że spokoju Ci ta ow. nie daje ;-) &&&& :-)
 
reklama
Do góry