reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Soglam my nie podkręcamy suwaczków (noż cóż za okropne oskarżenia :p). Po prostu czas tak leci!

Magenta oj na razie będzie posucha w ciążowych brzuszkach :p Nie lepiej wam poczekać na zdjęcia usg dzieciaczków? Chociaż wczoraj siedzę i brzuch mi wystawał, mówię do swojego "patrz jaki mam duży brzuch" (z taką udawaną pretensją w głosie), ten odpalił "no co się dziwisz, dopiero teraz będzie rósł!"... Bez komentarza....

Sil kochana kup sobie loda i ulubioną czekoladę, puść komedię od razu się rozchmurzysz :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda...prosze bardzo od tego zaczynam:):)
DSC_5347.jpg
chyba nie jest tak źle...:):) mam nadzieje,że brzusio mi za wielki nie urośnie w ciązy i cwiczenie brzucha na cos się zda:):)
Mam zamair archiwizowac zdjęcia brzusia od 6 tyg co 6 tyg:):)no i do tego wagę dopisywac:):)
 
sil moze cie tym troszke rozwesele

a co napisala moja kuzynka na fejsie

""Od 10 minut jakiś bachor pod naszym oknem bawi się dzwoneczkiem od swojego rowerka. Radosław, który odzyskuje siły po terenówkach spytał mnie "Co tak dzwoni?". Gdy otrzymał odpowiedź "Dziecko", usłyszałam pełne wyrozumiałości "Rzuć je czymś".""

oh Aei- poczekam poczekam moze sie doczekam teraz bede sie na wasze brzuszki napalac i zdjecia nowych fasolek:) i moze pozniej ja wam sie pochwale woja hihi wy juz z wozeczkami bedziecie jezdzic a ja bede dopiero sie starac :p ale czas pokaze:)

Sil kochana usmiechnij sie i nie martw sie humorkami bedzie dobrze...

soglam ale brzuszke hihi chyba mam taki sam jak ty:p
 
Normalnie nie lubię Cię.... :p
A czemuż to mnie nie lubisz???


Magda...na jogę chcodze na razie 2 * tyg do 10 tyg i od 14tyg znowu ale juz raczej raz no i do tego chce dodac basen jak potwierdze u lekarza 22.06 ze narazie nie zaszkodzi intensywne pływanie:):)

Sil kochana znajdz coś co lubisz i popraw sobie humorek:):)
 
Soglam, to mnie zdemotywowałaś...
A humor mi przejdzie. Wczoraj się wyryczałam co chwilę, dziś jeszcze się trzymam, ale świeczki w oczach mam co chwilę. Moze mi wizyta u dr pomoże...
 
AeIreda - nie zlosc sie ty juz masz duzego bobaska w brzuszku:) i tak jestes kochana:) i wiesz ze cie tutaj wszystkie kochamy!!!! i dla nas jestes naj naj naj ladniejsza:)
 
Magenta wiesz ale ta nienawiść do dzwoneczka to w pełni usprawiedliwiona. No jak ktoś zmęczony to tak zazwyczaj mówi. Ale mnie to rozwaliło, dziecko hałasuje, no to rzuć je czymś.... XD

Masz brzuszek Soglam, na razie musi wam wystarczyć :-D

Ja się tam nie złoszczę ale nie lubię kobitek co płaskie brzuchy mają :p
Ja wiem, że wy mnie tutaj kochacie (chociaż mnie to STRASZNIE dziwi), ja was też lovciam XD

Soglam masz taki płaski brzuch i za to Cię nie lubię franco jedna :p
 
reklama
mag.. nie wierzę pokaż :-)

soglam.. na jgoę chodziłam 3 lata na studiach w ramach zajęć :-) także asanę drzewa opanowałam :-D psa i jakieś tam jeszcze :-)
 
Do góry