reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
kacha, maylidzieki za wsparcie,mialam straszny dzien dzis, wszystkie zachodza w ciaze a ja nie wiec to troche doluje, no i te mutanty, chcialam im dzis zdjecia porobic zeby Wam pokazac, ale ciezko trzasnac zdjecie tak sobie, bo one by mnie chyba zabily,groza nawet smiercia czasem, nie zartuje. Niedawno bylismy w pracy swiadkiem walki trzech panienek, az krew sie polala. A dzis przylazl taki koles i siedzi przy stoliku 15min i nic nie zamawia, mowie do Dave"a zeby go wywalil, a on do mnie zostawimy go on tylko czeka na dilera(narkotykowego dodam), szok. Ja do niego ze w polsce nikt by mi nie uwierzyl gdzie pracuje.Wiec w takim miejscu pracuje
julieet mam nadzieje ze zostane mama, jak my wszystkie, jeszcze zrobimy jakis zlot mam i dzieciakow hehe
anuszka widze ze ty w tym samym humorze jak ja dzisiaj, witaj w klubie smutasow heh
 
Ostatnia edycja:
kacha, maylidzieki za wsparcie,mialam straszny dzien dzis, wszystkie zachodza w ciaze a ja nie wiec to troche doluje, ni i te mutanty, chcialam im dzis zdjecia porobic zeby Wam pokazac ale ciezko trzasnac zdjecie tak sobie bo one by mnie chyba zabily,groza nawet smiercia, nie zartuje. Dzis przylazl taki koles i siedzi przy stoliku 15min i nic nie zamawia, mowie do Dave"a zeby go wywalil, a on do mnie zostawimy go on tylko czeka na dilera(narkotykowego dodam). Wiec w takim miejscu pracuje
julieet mam nadzieje ze zostane mama, jak my wszystkie, jeszcze zrobimy jakis zlot mam i dzieciakow hehe
anuszka widze ze ty w tym samym humorze jak ja dzisiaj, witaj w klubie smutasow heh

Ja już w lepszym humorze, więc proszę mi się tu nie smutać tylko do łóżeczka marz i tam robić co trzeba;p bo inaczej to nigdy dzidzi nie będzie!

Anna dzięki za dopisanie na listę;)

Oczekująca witamy cieplutko;)

PS. Skoro tu nikogo nie ma to zmykam spać! Spokojnej nocy wszystkim życzę;)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje dziewczyny za miłe przywitanie:-)

Dolki ma kazdy i jest to normalne - przychodza takie dni poprostu i choc człowiek chce z tym walczyc i nie chce taki byc to i tak troszke sie temu podda, ale najwazniejsez ze ppotem nadchodzi nastepny dzien w ktorym znowu wierzymy ze wszystko jest mozliwe.
Takze musimy sie troszke odprezyc i po prostu pozwolic tym dnia przejsc
proponuje
images

Taka metode relaksu
images


I buzka sie smieje ;)

A po nich zawsze jest lepiej, bo przeciez nie ma tak zle jakby sie zdawalo;-)
 
Kupiłam test, rano zatestowałam i negatywny :( Coz nie moj czas, a jak wczoraj kladlam sie spac bylam pewna ze sie udalo, ze to to. Wszystkie znaki na morzu i ziemi na to wskazywaly. Małz uchachany, ja szczesliwa, myslalam ze to tylko formalnosc.
No coz.. Ale nie doluje sie, moze czas sprawdzic czy ok, bo to dopiero 2 miechy od tabletek i okres ani razu nie przyszedl samodzielnie. Z rana juiz luteine wzielam zeby wywolac wstretna @. i moze sie tak jeszcze nie unormowalo,moze nawet owulacji nie mam. Choc ja ja czulam, i pozniej pojawilo sie jednodniowe plamienie, bylam pewna ze to to!
Ale co.. bede czekac cierpliwie. Jedyne co kupie to chyba testy owu zeby wykryc czy jest ta owulka czy nie. Albo moze gin mi pomoze, sama nie wiem. Jedno wiem, zadnego nakrecania sie itp. Seks tylko wtedy kiedy chce a nie kiedy wypada.
I wiem ze sie uda, tylko trzeba poczekac.... Uda sie.

A poki co tak jak dziewczynki wspomnialy ida swieta, czas zajac sie innymi sprawami.
I tak mi smutno, no coz.
 
bigchild przykro mi,choć szczerze też myślalam,że Ci się uda,a test to tylko formalność..
kup sobie na allegro- bo najtańsze..
nie chcę Ci nadziei robić,ale może jeszcze za wcześnie?
ja też czekam na @.. jeśli do jutra nie dostanę- robię jutro test! choć 2 mi już wyszły negatywne...więc się nie napalam,ale się łudzę,że może za wcześnie....ta nasza nadzieja...umiera ostatnia:/
 
Moze za wczesnie nie wiem. Jedno wiem,ze juz nie zrobie tego wstretnego testu. Na 9.12 mam wizyte u ginekologa, zobaczymy co powie. od dzis luteina wiec do przyszlego tygodnia powinna pojawic się @ a pozniej od poczatku:)
Ogladam wlasnie naturalne wspomagacze do pomocy w zaplodnieniu, czytam wit. B, cynk, selen, Castnagus, Olej z wiesiolka...
Serio to mysle ze u mnie znow jest problem, jestem pechowa. Od 16 roku bralam tabletki, to juz 8 lat. W tym czasie problemy z nadzerka, cytologia za cytologia, ostatnio mi wyszedl PAP III!, wieczne infekcje. Wiec domyslalam sie ze pewnie bedzie pod gorke, ze tak od razu mi sie nic nie unormuje. Ale coz bede walczyc.
 
reklama
BigChild strasznie mi przykro :-( byłam prawie pewna... ale może za wcześnie, mayli też robiła wcześniej 2 testy i negatywne i dopiero chyba 3 był pozytyw. Może za wcześnie ta luteina? a jeśli jednak ma być pozytyw to czy to czasem nie zaszkodzi?
 
Do góry