reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no pewnie ze chłop zadowolony bo nie ma tarcia hhahahahahahahah Lilou

ata no to cykle nie sa złe nie sa takie az bardzo rozchustane - sprobuj tego wiesiolka - bierze sie go tylko do owu od pierwszego dnia cyklu, takze jedno duze opakowanie na kilka misiecy straczy ;)
 
dzieki dziewczyny:))) jutro z samego rana lece kupic za wczasu i bedziemy czekac do @...

hehe a wogole tyle prezerwatyw sie zuzylo i to nie trzeba bylo bo to nie tak prosto jak sie wydawac by moglo:)
 
Dziekuje Malwinka za przywitanie

Ata to nie ma tak jakbys nie chciła to by by raz dwa jak zawsze w zyciu ;)

A jak sie chce to Bog nam płata figle - ale ja zawsze mówie ze wyczekane to człowiek potem docenia co dostał od losu ;P

Lilopu - pewnie ze bede zagladac widze widze ze fajne babedzki ;)
 
a ja właśnie wróciłam ze spaceru z psami, zaraz do wyra,a jutro piąteczek, juuuupiiiiiiiiiii, i to jest moje kochane powód do radości, także nie smutać mi tutaj!!!!!!!!

Oczekująca, witaj :)
 
reklama
julieet 1 dzień masz do owulacji! w tym wyrze to bzykać się zanim spać!! :-)

a mi się oczka kleją... u mnie dziś tylko błogi sen, bez żadnych ekscesów łóżkowych ;-)
słodkich snów i do jutra!!!! :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry