reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam witam :happy2:
lillydelux
dzięki bardzo:happy2: ja przyznam się, że nic specjalnego nie robiłam, zaczęłam tylko łykać kwas foliowy i przestałam popalać :happy2:

co do papierosów... guzik mnie obchodzi czy to obca baba na ulicy czy najlepsza przyjaciółka, ale dla mnie palenie w ciąży to największa głupota... bo co? bo dziecka nie widać? to tak jak wsadzić miesięcznemu bobasowi szluga w usta i kazać się zaciągnąć... guzik mnie obchodzi, że nie dają rady rzucić, jakie to jest w ogóle tłumaczenie.. tu przecież chodzi o własne dziecko.. można dać się zabić za własne dziecko, a co? rzucenie palenie jest nagle problemem? same nie dają rady to niech idą do specjalisty... krew mnie zalewa jak słyszę o paleniu w ciąży....
 
reklama
BigChild?? kupiłaś ten test?? robisz jutro rano???

zaparzyłam sobie właśnie zieloną herbatkę.... kurcze... ależ ja nienawidzę zielonej herbaty :sorry:
mam nadzieję, że picie jej ze wstrętem nie wpływa na jej wspaniałe właściwości.... :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam witam :happy2:
lillydelux
dzięki bardzo:happy2: ja przyznam się, że nic specjalnego nie robiłam, zaczęłam tylko łykać kwas foliowy i przestałam popalać :happy2:

co do papierosów... guzik mnie obchodzi czy to obca baba na ulicy czy najlepsza przyjaciółka, ale dla mnie palenie w ciąży to największa głupota... ubo co? bo dziecka nie widać? to tak jak wsadzić miesięcznemu bobasowi szluga w usta i kazać się zaciągnąć... guzik mnie obchodzi, że nie dają rady rzucić, jakie to jest w ogóle tłumaczenie.. tu przecież chodzi o własne dziecko.. można dać się zabić za własne dziecko, a co? rzucenie palenie jest nagle problemem? same nie dają rady to niech idą do specjalisty... krew mnie zalewa jak słyszę o paleniu w ciąży....
calkowicie podpisuje sie pod tym co napisalas. dzidzia albo nalogi
 
co do papierosów... guzik mnie obchodzi czy to obca baba na ulicy czy najlepsza przyjaciółka, ale dla mnie palenie w ciąży to największa głupota... bo co? bo dziecka nie widać? to tak jak wsadzić miesięcznemu bobasowi szluga w usta i kazać się zaciągnąć... guzik mnie obchodzi, że nie dają rady rzucić, jakie to jest w ogóle tłumaczenie.. tu przecież chodzi o własne dziecko.. można dać się zabić za własne dziecko, a co? rzucenie palenie jest nagle problemem? same nie dają rady to niech idą do specjalisty... krew mnie zalewa jak słyszę o paleniu w ciąży....

a na mnie nie robi już to wrażenia,bo mnie to guzik obchodzi...żal tylko dzieciątka...
ale matka- nie potrafi rzucić palenia - niech się potem buja z wyrzutami sumienia...to jej problem.ja paliłam,rzuciłam w momencie kiedy się dowiedziałam,że zaciążyłam,rok nie palilam a teraz znowu palę...nie dużo ..no ale fakt jest faktem. paczka starcza mi na 4-5 dni.w domu nie palimy wiec trza wychodzić na zewnątrz,a teraz jak się zimno robi to się nie chce....

mam nadzieje,ze mnie nie zjecie,zem palaczka :p
 
Dziewczyny-proszę o diagnoze.
Dziś w pracy zauważyłąm u siebie różowawy śluz ale pomyslałm ze cos mi sie przywidziało bo przeciez jest w 13dc jednak w domu w czasie wizyty w wc różowy śłuz był wyraznie zauwazalny nawet na papierze:/ Co to może być?? Pierwszy raz sie z czym s takim spotykam:/
 
czesc dziewczyny jeli mozna to sie dołacze
powiem kilka słów o sobie najpierw
a wiec stramy sie o nasze pieerwsze szczescie od 4 latek i jak narazie nici
badanka porobione
emek ma wszystko dobrze
ja miałam pierwszy stopien endo ale usuneli mi wszystko laparoskopijnie rok temu, owulacje mam bez problemu i nigdy nie miałam problemu z @
Mam obnizona rezerwe jajnikowa co wykrył podwyzszone FSH I LH nieznacznie a potem Badanie ANH które własnie okresla ta rezerwe , aczkolwiek nie czuje zeby moja lekarka zrobiła tyle ile powinna, bo nie mam wszystkich badan jak na moje oko, mielismy przygotowywacs ie do in vitro na poczatku roku ale po tym jak powiedzialam mojej lekarce o tym ona dopiero wtedy przepisała mi skierowania na antyTPO (anty ciała przeciwtars=czycowe) ktore moga odgrywac znaczaca role w starniach i jak sie okazoło mam jej podwyzszone - od jak długo - kto wie. Takze idziemy do innego lekarza teraz sprawdzic czy moze cos jeszce zostało przeoczone - bo najwazniejsze to zdrowe dziecko ;).Ach dodam ze do tej pory leczyłam sie w klinice leczenia ni epłodnosci.
No to tyle o mnie ;)
 
reklama
oczekusia witaj KOchana:) zgadnij kto ja:)
myślę,ze się nie pomylilam co do twojej osoby;)


laski a gdzie Wy wszystkie jesteście???
bo nagle cisza ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry