reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a ja dziś znów załapałam doła... jeszcze niedawno (około miesiaca temu) moja koleżanka miała zagrożenie życia przez infekcję macicy i musieli jej usunąć płód w 18 tyg a teraz druga koleżanka która ma niestety cystę na jajniku, wylądowała w szpitalu bo podejrzewają martwą ciążę... 8 tydz
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
i jak ja tu mam być dobrze nastawiona na zafasolkowanie...
soryza kolejne doły ale musiałam się wygadać...

Współczuje ja tam się nie nastawiam.
Ja dzisiaj miałam pobolewania w prawej strony jajnik mnie pobolewał i wogóle słabo mi się zrobiło i jak leżałam na łóżku to miałam takie uczucie raz ciepła a raz zimna:( Nie wiem co mam o tym sądzić teraz mnie boli krzyż przy samej pupie:(
A tak wogóle żadnych objawów żeby miała przyjść @:)
 
Witam Was wieczornie! Ale się tu dołowato zrobiło.. ja Was nie pociesze, też w sumie dołuje [pogoda sprzyja]. Dookoła mnie dosłownie wszędzie babki w ciąży. Nawet w kinie koło mnie siedział kto? Babka w ciąży..i w dodatku tak w 5mies... czyli tak jak ja bym była teraz;(
 
Witam dziewczyny!!:) GRATULACJE ELA!!!!!:) takiej to dobrze:) teraz tylko pozostało spokojnie i szcześliwie przeżyc te 9 miesięcy:) moj nowy termin @ to prawdopodobnie 12...

Czy Wy dziewczyny przed zaczęciem starań przygotowywałyście jakoś swoje organizmy na dzidziusia? typu więcej spacerów, mniej chemicznego jedzenia, mniej sterydowego kurczaka, itp?
 
zoszka alem się usmiała z twojego posta....no tak to jest jak się zaczyna zwracać uwagę na coś,wtedy się człowiekowi wydaje,że pełno tego wokoło.
pamiętam jak robilam prawko,to wszędzie L-ki widziałam,albo jak zrobilam se tatuaż to też nagle u wszystkich widziałam,nie wspominając o ciąży,kiedy bylam betoniarką to same dwupaki wokól mnie:)
 
Ostatnia edycja:
Nowe i stare Staraczki!
jeśli chcecie być na liście,lub chcecie zmienić termin @ to wyślijcie do anna_ wiadomość na priv


teraz chyba bedzie bardziej widoczne :-D:-D:-D
 
Ja chcę być na liście! Ale muszę wychodzić, więc na razie nie wyślę na priv, a moj termin @, to powiedzmy 28.11

Może mam schizę, ale ciężarówki mnie otaczają. Bu.
 
Witam dziewczyny!!:) GRATULACJE ELA!!!!!:) takiej to dobrze:) teraz tylko pozostało spokojnie i szcześliwie przeżyc te 9 miesięcy:) moj nowy termin @ to prawdopodobnie 12...

Czy Wy dziewczyny przed zaczęciem starań przygotowywałyście jakoś swoje organizmy na dzidziusia? typu więcej spacerów, mniej chemicznego jedzenia, mniej sterydowego kurczaka, itp?

Przepraszam, że post pod postem. Ja nie piję;( , nie palę, jem regularnie ok 5 posiłków i więcej warzyw, no i staram się nie jeść kurczaka, ale go uwielbiam. No i biorę kwas foliowy;) I tak do testowania, a jak nie wyjdzie, to zapiję smutki winkiem!
 
reklama
wow teraz to widać wszystko :-) hehe i dziewczyny koniec dołowania się! Przyszłe mamusie muszą myśleć pozytywnie! Zacznijcie dostrzegać pozytywne rzeczy wokół siebie, a coraz częściej będą one się wam zdarzały :-)
 
Do góry