reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nareszcie znalazalm dla Was chwilke
Na poczatek po raz drugi gratuluje Eli-kochana my z jednego czarnobylskiego gangu więc zamawiam do Ciebie podwójna dawke fluidków.
u mnie dziś 12 dc , od piatku zaczynam testy owu i działamy :)
nie pisz ze jestes tez z wrocławia bo nasza mafia tu kroluje hehe
Nie dość że mafia wroclawska to jeszcze sie tworzy gang czarnobylski :D Bogu dzieki ze naleze do obu :)

Nie wiem czy przystojniak :p W sumie nie lubie pisac skad pochodzi moj mąż... bo zaraz glupie docinki leca... no bo wiadomo po co sie panowie z Indii z polkami żenia.... prawda????
jeera- po piewrsze witam na wątku :) po dugie: moja kolezanka ma męża Pakistanczyka i sa super małżeństwem choc zagadka jest dla mnie w jakim jezyku sie poruzmiewaja bo jest to polaczenie polsko-pakistanskiego-francusko-angielskiego jezyka :)

Hej, hej :-)
Następny test planuję w wigilię 24.12.2010 no po prostu musi się udać:-) plisssss...

Taka magiczna data...na bank sie uda :)

Witam was znowu,
wczoraj miałam wizytę która mnie trochę podłamała...poszłam na USG i okazało się ze moja fasola jest za mała jak na ostatnią @ 30 września, nie ma zarodka, w ogóle masakra, miałam dzisiaj betę i w piątek jeszcze raz idę ale zupełnie mnie to przybiło i może rzeczywiście później zaciążylam no i ten test mi późno wyszedł ale wiecie jak to jest sie nastawić a teraz czekaj człowieku cierpliwie...błagam o kopa w dupę zebym się nie martwiła:(

Mayli- głowa do góry....napewno fasolka jest pozniejsza i wszytsko z nia w najleszym porzadku

Patrycjaa, mayli- a macie już mdłości ??:D
 
reklama
ela no to lapie te fluidki
Ale sie dzis rozpisalyscie mialam co czytac po robocie.
Co do bzykania w owulacje to ja sluchalam ginki i wtedy kiedy kazala to miętolilam mojego, a co???
 
reklama
Do góry