reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pok, nie miałam krwawienia, jakieś 6 dpo mi się słabo zrobiło i chyba od tego (wtedy sądziłam, że grypowe). Chodziło mi o to, że ja Tobie pisałam, zanim się skapłaś, że to 3dpo a nie 4, ze może może...
Iwasek, nie bój nic, ja mam 27 i jak byłam z moim na weselu trzy tygodnie po ślubie to mi się pytali czemu taka młoda poszła za takiego starego i ile dziewczyno masz lat? 18..? A jak zaczynałam z moim, ponad 4 lata temu to się go koledzy pytali, czy nie jestem aby na pewno karalna :-)

Brakiem "palcowym" się nie przejmujcie. Czasem lepiej bez, a czasem w parę miesięcy można się zaobrączkować. A ślub dla dziecka to głupota
 
Hej dziewczyny!!

Ja wczoraj zdychałam w łóżku bo tak jakby mnie coś brało ale dzisiaj tylko głowa ciężka i jakby uszy przytkane.. akurat na wiosne a juz 2 latka nie chorowałam ;-)

Ael piękna dzidzia !!! Niech rośnie żeby była duża :-)

Mineralna jeszcze raz gratki wielkie i spokojnych 9 miesięcy!!

Mag ja pisałam żebyś zrobiła tak jak serduszko Ci podpowiada, nie będę Cię krytykować za to że tam zostałaś bo pewnie tak samo bym postąpiła ;-) bo jak się kogoś kocha to ciężko jest zostawić to tak z dnia na dzień i zapomnieć

Witam nowe staraczki oczywiście !!

Mnie dalej bolą (.)(.) tzn to jest taki dziwny ból czuje że je mam są takie napompowane czy coś o tak to nazwę ..ale jak dotknę z boku to czuję..eh coś mi sie chyba powaliło z cyklem..

Magd.a doczekasz się pierścionka już niedługo mówię Ci :-p
 
Iwasek - rzeczywiscie donizaur. no glupku Ty! :) mloda jestes jeszcze, ze hej i przestan nas tu kokietowac :) Ja w tym roku 28. Moja siostra ma 18 i jak jestesmy razem to wszyscy sa pewni, ze ona jest ta starsza :D:D:D:D a jeszcze 3 lata temu nie moglam w Polsce kupic alko i fajek nie pokazujac dowodu - masakra :-)

sim - dzieki za wyjasnienie. no tez mysle, ze 4 dpo to mozna by sie ludzic a 3dpo to juz nic nie znaczy. Chyba, ze owu byla wczesniej niz wskazuje na to temp, testy i sluz, czego przeciez nie da sie wykluczyc. Poza tym u mnie to nie bylo krwawienie. Gdybym nie badala sluzu to bym pewnie nawet nie zauwazyla - byl taki 4mm brazowy glutek wsrod innych czysciutkich. A w ogole sluz mam juz nie przezroczysty, raczej kremowy ale wciaz na maksa rozciagliwy - zbawienny wiesiołek! jak go nie bralam nigdy nie miala rozciagliwego sluzu.
 
pok a ja coś czuje,że teraz się Tobie udało :-)

Clau.. doczekam się za 1,5 roku :-) taka sobie mój datę ustalił ;-)
 
Pok Ja...kokietka...no cos Ty! :-D:-D
hihi moja siostrę tez biorą za starszą. A jak rok temu w Andrzejku kupowałam nam winko to siostra mało nie dostała zawału jak mnie ekspedientka poprosiła o dowód.
Zanim zacumowałam w tym watku to czytałam - pierwsze dziecko po 30-tce? czemu tak późno itd... wiem ze najlepiej i najłatwiej zajść młodym dziewczynkom do 25 roku życia . Po 30 dają 35% szans. Naprawde się nie przejmuję chociaz jak widac cos w tym jest;-)
 
pok a ja coś czuje,że teraz się Tobie udało :-)

Clau.. doczekam się za 1,5 roku :-) taka sobie mój datę ustalił ;-)

eee tam :) mi sie takie rzeczy nie zdazaja. Moge sie o wszystko zalozyc, ze @ bedzie z poczatkiem maja :)

Pok Ja...kokietka...no cos Ty! :-D:-D
Zanim zacumowałam w tym watku to czytałam - pierwsze dziecko po 30-tce? czemu tak późno itd... wiem ze najlepiej i najłatwiej zajść młodym dziewczynkom do 25 roku życia . Po 30 dają 35% szans. Naprawde się nie przejmuję chociaz jak widac cos w tym jest;-)

a stanowcza wiekszosc moich kolezanek rodzi po 30. Z czego 4 sa starsze od Ciebie :D
 
Iwasek, nastawiaj się nadal tak negatywnie, a Ci coś zrobię. Moja mama mnie urodziła jak miała 37 lat i co? jestem na świecie i dobrze się mam. Co prawda nie jako pierwsza, bo trzecia, ale po takiej przerwie, jaka jest między nami, to prawie jak pierwsze dziecko, więc nie marudź :)
 
I to mnie właśnie podnosi na duchu Pok..nie ja pierwsza i nie ostatnia która bedzie miała maluszka nie będąc sexy dwudziestką :-D

hihi Sil CMok!!!!
Juz widziałam jak mnie przekładasz przez kolano i dajesz klapsa! ;-)

Kobietki ja naprawdę nie rwę włosów z głowy z tego powodu tylko stwierdzam że znam realia;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry