reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zapomniałam wspomnieć że weekendzik tez miałam pod znakiem "nogi w górę" :-)
Moje szczęście się śmiało że ciekawa zmiana po wcześniej przytulałam się do niego a teraz do ściany ale poołozyłam głowę na jego brzuszku a on mi na moim łapke i kazałam mu czarować :-D
 
reklama
Hej test był czułości 10 i z porannego moczu więc nie robię sobie nadziei jeszcze mnie wkurzył bo za jakiś czas chciałam go wyrzucić i była tam druga różowa krecha szkoda tylko że to zw chemiczne zadziałały jak @ nie przyjdzie to robię w środę znowu gratuluje minelanakocica;-)
 
Paulina druga krecha po czasie nie musi swiadczyc o tym ze nie ma ciazy, tylko to ze stezenie bhcg jest jeszcze bardzo niskie, najlepiej powtorz test w okolicach piatku tez z czuloscia 10 - krechy powinny sie szybko pojawic jesli to to :) powodzenia
 
a ja z nogami dlatego ze nigdy nic nie wiadomo bo dziwnie się czułam i mokro jak w owulacji a do tego maż miał ochotę to czemu nie a nóż kto wie :p a nogi nie zaszkodzi potrzymać nawet jeśli nic by z tego miało nie byc.
minelanakocica GRATULUJĘ!!!:-)
 
Hej kobietki;-)

Mineralna Gratulacje :)

Mag nadrabobiłam wszystko i tak na gorąco moje spostrzeżenie jest takie ze działasz impulsywnie(jak większość z nas) i nic w tym w sumie złego ale ostatnie wpisy to już syndrom ofiary kata. Sorry za sformułowanie ale tak to wygląda. Osoba która sie boi nie odejdzie od "kata" bo nie wie co będzie. Czyli woli "zło" które zna. Kolejny syndrom to tłumaczenie negatywnego zachowania i szukanie winy po swojej stronie... Kobietko podejdz do lusta...popatrz w swoje oczy i odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz aby tak wygladało Twoje zycie. Jest nas tu troszkę i nie sądzę aby facet którejś z nas tak traktował kobietę z która ponoć che mieć dziecko.
Moze brutalnie napisałam ale Mag jestes fajną kobietą...szanuj sama siebie bo inaczej on ani nikt inny tego nie zrobi. Spierdzielaj do Polski słonko. Dasz sobie radę.

Mineralna GRATULACJE!!!!!
Ale na potwierdzenie u gina za wcześnie, poczekaj tak z minimalnie tydzień, w przyszłym tygodniu po świętach zobaczyć pęcherzyk na 100%. Teraz gin może po prostu powiedzieć, że nie da rady z usg bo jest pewnie za wcześnie.
Ale bardzo cieszę się z kolejnej fasolki!! Dobry rok dla staraczek!
Ja silnie trzymam kciuki u rąk i nóg za stare wyjadaczki, by w końcu i im się poszczęściło :)

Iwasku normalnie (do magenty) tekst trafiony w totalne sedno!
Czytaj to magenta kilka razy, Iwasek prawdę Ci powie.
Wiesz to jak z pasożytem, który wysysa z Ciebie życie, albo go usuniesz albo zostawisz bo się przyzwyczaiłaś i boisz się będzie dalej.
Ja Ci kobieto powiem co będzie dalej - BĘDZIE TYLKO LEPIEJ!!!!!
Zmiany są dobre, nie obawiaj się tego kompletnie. Wiadomo strach, ale człowiek ma tą dziwną właściwość szybkiego dostosowania się do zaistniałej sytuacji i święcie wierzę, że i Tobie Magenta po jakimś czasie uda się wyjść na prostą.
Jesteś kobieta z jajami tak jak ja, a takie kobiety jak my niczego się nie boimy!
Jesteś zajebiście przebojowa a twój stracił coś, co było w jego życiu najlepsze i najpiękniejsze - Ciebie :-)


Z innej beczki, tak tylko wspomnę, idę dziś na usg genetyczne, cieszę się niesamowicie, że zobaczę swoje dzieciątko i mam nadzieję, że po krwiaku nie został ślad :-)
 
Ael to super!!! zazdroszczę(w pozytywnym znaczeniu ) i oczywiście poproszę o pogłaskanie dzidzi od E-ciotek :-)
 
Troszkę mnie nosić zaczyna, słoneczko za oknem piękne więc buźka mi się śmieje okropnie. Ale mam teraz takiego lenia do wzięcia prysznica i umycia włosów, że coś okropnego.
Ale mus to mus, mam taki busz na nogach, że sam prezydent Goerge Bush by się nie zawstydził XD
 
reklama
hahahaha miałam wizualizację tych chaszczy Ael :-D Pogoda faktycznie robi się nareszcie wiosenna:)
I nie chce mi sie strasznie siedzieć w pracy.;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry