reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej kobietki;-)

Mineralna Gratulacje :)

Mag nadrabobiłam wszystko i tak na gorąco moje spostrzeżenie jest takie ze działasz impulsywnie(jak większość z nas) i nic w tym w sumie złego ale ostatnie wpisy to już syndrom ofiary kata. Sorry za sformułowanie ale tak to wygląda. Osoba która sie boi nie odejdzie od "kata" bo nie wie co będzie. Czyli woli "zło" które zna. Kolejny syndrom to tłumaczenie negatywnego zachowania i szukanie winy po swojej stronie... Kobietko podejdz do lusta...popatrz w swoje oczy i odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz aby tak wygladało Twoje zycie. Jest nas tu troszkę i nie sądzę aby facet którejś z nas tak traktował kobietę z która ponoć che mieć dziecko.
Moze brutalnie napisałam ale Mag jestes fajną kobietą...szanuj sama siebie bo inaczej on ani nikt inny tego nie zrobi. Spierdzielaj do Polski słonko. Dasz sobie radę.

Sil trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo :)
 
reklama
Leżę, odpoczywam i staram się nie stresować, choć zmienne nastroje mam że hej, wczoraj pół wieczoru przeryczałam, bo tak, a skoro tydzień temu był pęcherzyk, a WSZYSTKO JEST OK (moja mantra ostatnia) to może akurat zobaczę Dzidźka :)

Dzięki Iwasek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
minelanakocica super gratulacje !! Widzę że wiosna w pełni i fasolek coraz więcej :)

U mnie piersi zaczęły boleć i jajniki kłują raz jeden raz jeden raz drugi i to tak mocno że masakra także @ chyba się zbliża :(:(
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja lecę na uczelnie, potem w przerwie między wykładami na betę :) dziś się cieszę, bo doszedł mi jakiś tam owy "objaw"- sutki mie rozbolały wczoraj w nocy i nie mogłam spać na brzuchu :) dodam, że odkąd zrobiłam testa, to jak przewracam się na brzuch, to coś mi mówi, że nie mogę i śpie na boku :) na plecach nie potrafię ;p :)
Udanego poniedziałku :) trzymajcie kciuki za betę, może poproszę o to bym jeszcze dziś była do odebrania :)

Gratuluję :)

minelanakocica Gratuluję Tobie również :)
też czekam na foteczki teściku :)
no no czyli wiosna całkowicie w pełni nowe fasolki przybywaja :-)
ja też teraz czekam na @ a potem działamy z moim :-) może nam też się teraz uda zafasolkować :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witajcie kobietki!
udało mi się was doczytac wreszcie :-)
mineralna WIELKIE gratulacje! super ze tak szybko ci sie udalo. potwierdzaj i pisz co i jak!
dagne trzymam & za betke i niecierpliwie czekam na okrzyki radosci
mag to twoja decyzja, jak sobie poscielesz tak sie wyspisz ale pamietaj ze czasem warto zaryzykowac, odciac sie gruba krecha i zaczac wszystko od nowa bo w koncu co masz w tej chwili do stracenia...takich jak on sa miliony a ty przeciez zaslugujesz na kogos lepszego
 
Do góry